Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

“FIND EXIT”

Mini mīklas, pētī paslēptuves un izmanto atrastās lietas kopā ar komandu! Turklāt, no istabas jāizkļūst būs 60 minūšu laikā! Šī aktivitāte spēs saliedēt gan draugu kompāniju, gan ģimeni vai kolēģus! Find Exit piedāvā vairākas kvalitatīvas spēļu istabas!
Izkārtojums
Atrastas: 1
Izteiciens - “Escape Room” ir nācis no angļu valodas un tiek tulkots kā «izbēgt no istabas». Kā redzams nosaukumā, Jūsu uzdevums – izkļūt no istabas. Varētu likties, kas gan var būt vienkāršāk par iziešanu no kādas telpas un, kas gan tur interesants?
Viss slēpjas tajā, ka Jums jāizkļūst netikai no vienkārši telpas, bet no istabas, kura ir pilna ar noslēpumiem un mīklām, katra ar savu tematiku, un dažreiz ar pilnīgu sižeta līniju! Šādu istabu radītāji bieži vien paveic īstus brīnumus, un, ieejot konkrētā telpā, Jūs pilnībā iegrimstat unikālajā atmosfērā un kļūstat par šī piedzīvojuma varoņiem. Jūsu komanda tiks ieslēgta istabā. Jūsu mērķis - izkļūt ārā no telpas, kurā jūs tiksiet ieslēgti, 60 minūšu laikā. Lai izkļūtu no telpas jūsu komandai vajadzēs minēt mīklas, pētīt slēptuves un izmantot atrastās lietas istabā. Ja jūsu komanda netiks galā noteiktajā laikā,tad jums būs iespēja citreiz mēģināt atkal.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!