Esena Dārzi

Ainaviski burvīga vieta netālu no Rīgas centra, kur baudīt aktīvu atpūtu un nodoties hobijiem ģimenes un draugu lokā, rīkot pikniku un doties garās pastaigās.
Izkārtojums
Atrastas:

"Esena Dārzi" ir kā dabas svētnīca pilsēta, tie atrodas Dzirciema ielā, un ļauj izbaudīt dabu te pat Rīgā. Esena dārzi ir vieta, kur uz brīdi var apstāsties, ievilkt elpu un vienkārši baudīt dzīvi. Dārzos ir iespēja rīkot gan lielākus, gan mazākus pasākumus, īrējot individuālās atpūtas vietas ar vai bez teltīm un nojumēm. "Esena dārzi" Jūsu privātas atpūtas baudīšanai piedāvā parka teritorija izveidotas dažādas plašuma zonas, kas ir norobežotas no pārējās dārzu teritorijas ar pītu klūgu vai krūmu žogu. Atpūtai atradīsiet gan nojumi, gan piknika vietas un dārzeņu audzēšanas dobes, gan visu Jūsu komfortam – personīgo mantu novietne. "Esena dārzi" Jums ļauj ļauties vienas dienas atpūtai vai savu privātu dabas telpu visas vasaras garumā, vai netraucēti gulšņāt šūpuļtīklos.
Sporta un aktīvas atpūtas cienītājiem "Esena Dāzi" piedāvā pārbaudīt Jūsu drosmi un veiklību, izveidotajās gaisa takā un piepūšamajā pilsētā uz ūdens. Esena gaisa takas pārbaudīs Tavu drosmi. Tās ir izveidotas šķēršļu trases kokos ar divām grūtības pakāpēm. Vieglākā jeb mazais aplis ir trase, kas sastāv no 16 atrakcijām un beidzas ar 40 metru garu nobraucienu, bet sarežģītāks būs lielais aplis, kuru veido 11 atrakcijas, bet to noslēdz divi nobraucieni 80 un 170 metru gari.
Gaisa takas nav vienīgais, ko sporta cienītāji varēs izbaudīt. Parka teritorijā var baudīt izbraucienus ar velosipēdu, spēlēt pludmales volejbolu vai tenisu, trenēt savas prasmes golfā. Plašajā trīsdesmit hektāru zālājā izvēlēties omulīgu vietu, kurā uzspēlēt kādu badmintona spēli, ar mazākajiem lidināt pūķus uz vecā lidostas palīgskrejceļa.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!