Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Elvenphoto

Par savu vērtību simbolu esam izvēlējušies fantāzijas žanrā sastopamās ēteriski graciozās būtnes elfus, kas izceļas ar savu izsmalcinātību, maņu asumu, mīlestību pret dabu un visu netverami skaisto. Vēlmi izzināt, pilnveidoties un radīt. Elvenphoto cenšas izcelt cilvēka skaistumu un personību, ietērpjot to īpašā noskaņā vai radot tēlu ar stāstu tam atbilstošā vidē.
Izkārtojums

"Elvenphoto" kā savu atpazīstamības simboli ir izvēlējušies fantāstisksās, fantāzijās sastopamās, noslēpumainās un vienlaikus graciozās būtnes – elfus. Elvenphoto tā pat kā elfi izceļas ar savu izsmalcinātību, mīlestību pret dabu, vēlmi izzināt, pilnveidoties un radīt.
"Elvenphoto" maģiju rada ar fotoaprātu, izceļot cilvēka skaistumu un personību, ietērpjot īpašā noskaņā vai radot tēlu ar stāstu, tam atbilstošā vidē. Foto studijas prioritāte ir klienta apmierinātība un pacilātība pēc fotografēšanās procesa. Viņi cenšas iemūžināt cilvēka unikalitāti, nevis subjektīvo un klonēto skaistumu.
"Elvenphoto" piedāvā iemūžināt skaistas un maģiskas bildes gan kā individuālu fotosesiju, gan pāru – kopbildes ar mīļoto cilvēku Jūsu izvēlētā vietā, situācijā un tēlā –, gan fantāzijas tematikas fotosesijas, kas būs kā sapņa realizācija radošiem cilvēkiem.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!