Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

El Paso Social Dance Studio

El Paso ir deju studija, kuras aizsākumi meklējami jau tālajā 2010. gadā, kad radās Agua Salsa Pearls, popularizējot Kubas deju kultūru Latvijā un izskolojot simtiem dejotāju, arī nākamos deju pasniedzējus, kuri šobrīd māca tādas dejas kā kubas salsa, Rueada casino, Reggeaton, Son, Kubas afro, Kubas rumbu un Timbu.
Izkārtojums
Atrastas:
Vai tavs sapnis vienmēr ir bijis griezt kādu no pasaulslavenajām dejām uz deju grīdas? Tad El Paso aicina tieši Tevi! Deju studijas El Paso aizsākumi sākušies, vairāk kā pirms 10 gadiem, 2010.gadā, laikā, kad radās Agua Salsa Pearls, tādejādi popularizējot Kubas deju kultūru te pat Latvijā. Deju studija piedāvā iemācīties 4 deju veidus – Kubas salsu, bačatu, Urban kiz un regetonu. El Paso piedāvā deju nodarbības gan iesācējiem, kas tikai sākuši pirmos soļus uz deju grīdas, gan tiem, kas ar to nodarbojas ilgāku laiku. Nodarbības tiek pasniegtas no pirmdienas līdz ceturtdienai.
Deju studija "El Paso" piedāvā arī privātnodarbībās, veido savas deju horeogrāfijas un šovus, rīko ballītes un māca dejas dažādos pasākumus. Piedāvā iemācīt deju pamatus arī vecmeitu vai vecpuišu ballītēs!
"El Paso" studija atrodas A.Daniļeviča deju skolas "Dzirnas" telpās, Lāčplēšu iela 106/108.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!