Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dzintara Boulings

Dzintara Boulings ir vienīgā boulinga zāle Kurzemē. Boulings - tā ir fantastiska grupu saliedēšanas spēle, kā ar aktīvs un izklaidējošs laika pavadīšanas veids gan pieaugušajiem, gan mazākajiem.
Izkārtojums
Atrastas:

"Dzintara Boulings" ir vienīgā boulinga zāle Kurzemē. Boulinga zāle nodrošina 8 celiņus boulinga spēles baudīšanai, biljarda galdu un citas atrakcijas, ko uzspēlēt pirms vai starp spēlēm. Savā 15.dzimšanas dienā "Dzintara Boulings" piepildīja savu sen kāroto sapni un otrajā stāvā papildus boulingam atvēra savu picēriju "Strike Pizza", kurā iespējams baudīt gardas pašceptas picas. Boulinga zāle būs lieliska vieta, kur noorganizēt savu bērnu dzimšanas ballīti, kur pirmajā stāvā varēs draugu lokā uzspēlēt boulingu, bet pēc spēles baudīt gardas picas ēkas otrajā stāvā.
Vasaras sezonās boulinga zāle nodrošina ne tikai aktīvu atpūtu iekštelpās organizējot boulinga spēles, bet arī piedāvā piepūšamās atrakcijas lielapjoma piepūšamo atrakciju laukumā "Dzintars", kas atrodas turpat blakus "Dzintara Boulings" un gardajām picām "Strike Pizza", Liepājas Jūrmalas parkā, M. Valtera ielā 4.
Nāc un izbaudi lielisku dienu draugu vai ģimenes kompānijā, ko Tev nodrošinās "Dzintara Boulings". 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!