Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dikļu pils

Dikļu pils ir viena no nedaudzajām Vidzemes muižu pilīm un kungu mājām, kurā var ieraudzīt salīdzinoši lielu daļu no tās oriģinālās interjera apdares. Dikļu muižas kungu mājā iekārtota izsmalcinātā četru zvaigžņu viesnīca, gardēžu restorāns un SPA salons. Pils apmeklētājiem tiek piedāvātas aktīvās atpūtas iespējas, konferenču un semināru zāles un kāzu svinību zāles.
Izkārtojums
Atrastas:
Dīķu pils vēstures liecības minētas jau sen 15.gs., taču tās tagadējā ēka ir uzcelta 1896. gadā, kad tur saimniekoja barons Pauls fon Volfs, izveidojot izteiksmigu neobaroka celtni. Šī brīža izskatu un eleganci pils atguva 2003. gadā, kad tā pilnībā tika restaurēta, respektējot visu senatnīgo. Kopa ar daudziem vēsturiskiem dārgumiem, kas saglabāti, pateicoties tā īpašnieka gādibai, joprojam iespejams vēl apskatīt un atklāt pils senatnīgo burvību un uzzināt tās noslēpumus. Šī ir izcila vieta Vidzeme. Viesnīca pilī piedāvā iespēju nakšņot skaistos 19.gs un 20.gs stila mēbelētos numuriņos. Iespēja baudīt gardu maltīti pils restorānā, kurš ieguvis 9. vietu starp Latvijas restorāniem prestižaja White Guide Nordic 2018. Viesiem ir iespēja ļauties karaliskam dabas SPA - dažādām ķermeņa un vannas procedūrām, izbaudot aristokrātisku atpūtu renesanses cienīgā atmosfērā. Tas vēl nav viss, viesnīcas viesiem tiek dota lieliska iespēja aplūkot gleznu kolekciju, kas atspoguļo 80.gadu beigas un 90.gadu sākumu, īpašu kamīnu kolekciju, greznas un vēsturisks mēbeles, kā arī baudīt skaistās ēkas un parku.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!