Tibetas masāža

1 2 3 4 5 (0)
Rīga
1 pers.

74 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Tibetas masāža

Ļaujies neparastajam!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Visiem, kas vēlas izjust īpašu masāžas tehniku un tās izcilo iedarbību! Ļoti dziednieciska, neparasta masāža ar siltiem mandeļu eļļā samērcētiem linu maisiņiem, kas pildīti ar Himalaju oļiem, Tibetas kalnu kristāliem, Nāves jūras sāļiem, sandalkoka, rozmarīna, apelsīna un lavandas ēteriskajām eļļām, pagatavoti vienreizēji tikai Jūsu lietošanai. Masāža sniedz ļoti efektīvu holistisku terapiju, ar dzīvinošu enerģiju piepildot katru ķermeņa šūnu. Dziļi iedarbojas kaulu sistēmas līmenī, uz cīpslām, locītavām, muskuļiem, tos remineralizējot un atbrīvojot no sastrēgumiem, stīvuma, iekaisumiem, savilkumiem un sāpēm. Izcila procedūra, lai samazinātu tūsku audos, lieko tauku uzslāņojumu. Ļoti nomierinoša, balansējoša un relaksējoša iedarbība ar vispārēju tonizējošu, organismu atjaunojošu pēcefektu. 

Kas ir iekļauts piedāvajumā?

  • Tibetas masāža 1h20min.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte noderēs ikvienam, kas meklē kādas nebijušas sajūtas!

Izbaudi masāžas dziedinošo spēku!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda un 20 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Lūgums procedūru rezervēt iepriekš. Ievērībai: īpaši piemērota arī vīriešiem, nav ieteicama izteikti kalsniem cilvēkiem, bez muskuļu, tauku masas.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.