Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Ezera maģija

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Ezera maģija

Jūrmala
1 pers.

80 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
80 €

Ezera maģija

SPA atpūta pirts cienītājiem!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

KURSHI SPA - neliels salons kur valda ļoti mājīga atmosfēra un strādā profesionāli SPA meistari! Nākot uz SPA procedūrām Jums ir iespēja mierīgi sasildīties pirtīs, izdzert tasīti aromātiskas zāļu tējas un noskaņoties atpūtai. Procedūras notiek hamāmā (turku pirtī). Rituāls iekļauj ķermeņa ādas attīrīšanu ar aromātisku „KURSHI” eko-skrubi tvaika pirtī, ķermeņa lokālo ietīšanu ar Latvijas ezeru dūņām - sapropeli un relaksējošu galvas masāžu! Sapropelis apgādā organismu ar veselīgiem elementiem, aktivizē tā aizsargfunkcijas, normalizē limfas un asins cirkulāciju, palīdz atbrīvoties no liekiem kilogramiem.  Beidzoties SPA procedūrai Jūs varat pavadīt nesteidzīgu mirkli pie tējas atpūtas zonā. 

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Somu un turku pirts apmeklējums (30 min);
  • Ķermeņa kopšanas rituāls ar Latvijas dabas veltēm tvaika pirtī (70 min): 
    • ķermeņa ādas attīrīšana ar aromātisku KURSHI eko-skrubi uz sāls vai cukura bāzes, ķermeņa lokālā ietīšana ar sapropeli 
  • Galvas masāža (10 min);
  • Atpūta baudot zāļu tēju un uzkodas (30 min);

Kam dāvanu karte ir domāta?

Procedūra ir piemērota gan sievietēm, gan vīriešiem.

Izbaudiet relaksāciju!


Informācija

Vieta

Jūrmala

Apģērbs

KURSHI SPA nodrošina ar halātu, dvieli un vienreizlietojāmu veļu procedūrām. Līdzi jāņem peldkostīms uz gumijas čības, pirts zonas apmeklējumam.

Laiks

2 stundas un 20 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija. Pakalpojumu iespējams izmantot no 18 gadu vecuma.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.