Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Slaidinoša anticelulīta procedūra ķermenim

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Slaidinoša anticelulīta procedūra ķermenim

Rīga
1 pers.

50 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
50 €

Slaidinoša anticelulīta procedūra ķermenim

Sākam gatavoties pludmales sezonai!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Anticelulīta procedūra ķermenim ar TechniSPA kosmētisko iekārtu ir balstīta uz trim efektīvām metodēm: 1) lipo-modelēšana – sašķeļ celulīta skartās šūnas; 2) jonizācija – izšķīdina celulīta šūnu membrānas; 3) miostimulācija – stimulējot muskuļus, notiek audu drenēšana un ādas tonizēšana. Procedūra ir ļoti iedarbīga cīņā ar celulītu - jau pēc vienas procedūras āda ir acīmredzami tvirtāka, no audiem tiek izvadīts liekais ūdens, āda kļūst vienmērīgāka, stingrāka, tvirtāka. Ādas tonuss paaugstinās, pazūd tūska un smaguma sajūta kājās. Iegūstamais rezultāts pēc pēc TechniSPA procedūru kursa – uzlabots figūras siluets, veiksmīga notievēšana vēlamajās zonās, anticelulīta efekts. Viduklis, gurni, dibens izskatās formīgāki, vēdera āda ir tvirtāka. Pazūd celulīta pazīmes, āda kļuvusi gluda un tvirtāka. Lielisks treniņš Jūsu ķermenim bez Jūsu fiziskās piepūles!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Procedūras sākumā ķermenis tiek apstrādāts ar ķermeņa skrubi, tam seko 90 min. ilga slaidinoša procedūra visam ķermenim ar Mary Cohr kosmētisko iekārtu TechniSPA.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šī procedūra ir lielisks palīgs ķermeņa apkārtmēra samazināšanā, ja ir vēlme notievēt. Tāpat, procedūra ieteicama gadījumos, ja pēc svara zuduma ir nepieciešamība atjaunot ādas tvirtumu un formīgumu. Procedūrai ir lielisks limfodrenāžas efekts, tādēļ tā ieteicama arī cilvēkiem, kuri ikdienā lielu dienas daļu pavada sēžot vai stāvot kājās, lai samazinātu tūsku un atbrīvotu kājas no smaguma sajūtas.

Sākam gatavoties pludmales sezonai!


Informācija

Vieta

Rīga

Laiks

90 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešma iepriekšēja rezervācija!

Veselības problēmu gadījumos, pirms masāžas lūdzam konsultēties ar savu ģimenes ārstu.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.