Relaksējoša karsto akmeņu masāža visam ķermenim

1 2 3 4 5 (0)

Relaksējoša karsto akmeņu masāža visam ķermenim

Izmēģini akmeņu maģisko spēku, ko atklājušas austrumu tautas!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Austrumos tic akmeņu maģiskajam spēkam, jo akmens sevī nes daudz informācijas. Mūsu ģeogrāfiskajā vidē paceltam akmenim ir mūsu enerģētiskajam līmenim saprotama, līdzīga informācija, kas mūs līdzsvaro, atbrīvo un uzlādē pozitīvi. Karsto akmeņu masāža pozitīvi ietekmē sirds- asinsvadu un elpošanas sistēmas, veicina arteriālā spiediena normalizēšanu, stimulē centrālās un veģetatīvās sistēmas darbību, atvieglo muskuļu sāpes,  atbrīvo no hroniskā noguruma stāvokļa, sprieguma, emocionālā uzbudinājuma, normalizē miegu un normālu apetīti.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Karsto akmeņu masāža vienai personai;
  • Tase gardas un aromātiskas zaļās tējas rituāla noslēgumā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas baudīt akmeņu siltuma ieplūšanu organismā. 

Palutini savu ķermeni maģiski!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Salons nodrošina dvieli. Ja tomēr Jums ir īpašas prasības un vēlmes, Jūs varat ņemt līdzi savu dvieli/dvieļus uz procedūru.

Laiks

80 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!

Kontrindikācijas: paaugstināta ķermeņa temperatūra, iekaisumi, audu vai orgānu asiņošana un tās draudi, asinsvadu slimības, infekciozas ādas un sēnīšu slimības, onkoloģiskas saslimšanas, ādas alerģijas, sirds asinsrites nepietiekamība, grūtniecība, muguras diska trūce.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.