Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Relaksējoša atpūta diviem „Vytautas Mineral SPA“

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Relaksējoša atpūta diviem „Vytautas Mineral SPA“

Birštonas (Lietuva)
2 pers.

238 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
238 €

Relaksējoša atpūta diviem „Vytautas Mineral SPA“

Aizbēdziet no ikdienas burzmas un ienirstiet Birštonas mierā un relaksējieties!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Laiks brīvdienām! Pavadiet divas neaizmirstamas naktis kopā ar sev mīļajiem, jaunākajā viesnīcā Birštonā! „Vytautas Mineral SPA“ - ērta, mūsdienīga un ekskluzīva viesnīca, kas atrodas tieši pie Nemunas upes krastiem. Ekskluzīvā Birštonas daba, minērālūdens avoti un tīrs gaiss - tā ir labākā vieta, kur atpūsties un aizmirst ikdienas steigu un rutīnu! Gardi ēdieni, labsajūtu veicinošas procedūras, neierobežots peldbaseinu un pirts kompleksu apmeklējums. „Vytautas Mineral SPA“ - vieta, kur visi spēs atrast mieru, harmoniju un līdzsvaru!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 2 naktis divvietīgā standarta numurā;
  • 2 brokastis (bufete);
  • "Flow terapija" - bezsvara stāvokļa procedūra mineralizācijas baseinā) 1 apmeklējums 2 personām (20min.);
  • Neierobežots baseinu un pirts kompleksa apmeklējums;
  • Fitnesa nodarbības trenažieru zālē un peldbaseinā;
  • Bezmaksas autostāvvieta;
  • Lasītava;
  • Bezvadu internets.

Kam dāvanu karte ir domāta?

„Vytautas Mineral SPA“ viesnīca sapmeklējums būs domāts ikvienam, kas kopā ar sev mīļiem vēlas aizbēgt no nogurdinošās ikdienas!

Izbaudiet patīkamus mirkļus kopā!


Informācija

Vieta

Birštonas (Lietuva)

Laiks

Nakšņošana 2 naktis

Dalībnieki

2 personas

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija! Ierašanās ir no 15:00, izrakstīšanās līdz 12:00. Lūdzam ņemt vērā, ka dāvanu kartē nav iekļauts Birštonas Kūrorta nodoklis (1 € par personu/uzturēšanās reizi). Personām, kas jaunākas par 18 gadiem, nodoklis netiek piemērots. Ja gadījumā, vēlaties ierasties ar bērnu, Jums būs jāpiemaksā norādītā summa veicot rezervāciju. Ja Jūs nevarat ierasties Jūsu rezervētā laikā, Jums ir jāinformē viesnīca par to vismaz 72 h iepriekš. Gadījumā, ja Jūs nesniegsiet informāciju, ka nevarat iersties, Jūsu dāvanu karte tiks uzskatīta par izmantotu. Piedāvājums nav pieejams: 14.02.– 25.02.; 21.04.– 28.04.; 05.05.– 15.05.; 22.06.– 24.06.; 15.08.– 18.08.; 26.10.– 03.11.; 22.12.– 14.01.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 1136

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.