Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Puresense - Gerard's cosmetic culture procedūra (1h 25 min)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Puresense - Gerard's cosmetic culture procedūra (1h 25 min)

Rīga
1 pers.

55 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
55 €

Puresense - Gerard's cosmetic culture procedūra 

Sejas ādas tīrībai un veselīgam ādas izskatam, lieliskai atpūtai un relaksācijai!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Ir kāda lieta šajā steidzīgajā pasaulē – tā, kura liek just, uzrunā, iedvesmo, tā neatstāj vienaldzīgu… Tas ir cilvēka šarms, vitalitāte un sakoptība. Tas ir estētiskais valdzinājums, kas tik ļoti saista pārējos mums apkārt, kas liek pašam justies pilnvērtīgākam un laimīgākam. Ieprieciniet sevi un savus mīļotos ar burvīgām, iedarbīgām procedūrām no dabas veltēm. Jaunākās paaudzes biotehnoloģiju izmantošana dermoestētiskajā procedūrā. Tūlītēja iedarbība, redzams un jūtams efekts ar ilgstošu iedarbību, kas turpinās pēc procedūras.  

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Sejas nesāpīga dziļā attīrīšana, aktīvo vielu ievadīšana, sejas specifiska apstrāde vai masāža (atbilstoši ādas stāvoklim), dubultmaska u.c. (1.st.);
  • Muguras, plecu zonas masāža (20 min.).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Sievietei un Vīrietim. Visiem, kuriem nepieciešama tīra āda, svaigs un veselīgs ādas izskats. Jauniešiem ar ādas (acne) u.c. problēmām.

 


Informācija

Vieta

Rīga

Laiks

1st. 25 min.(ar ģērbšanos)

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!

Aizliegta sauļošanās 2 dienas pēc procedūras. Pakalpojumu nav iespējams izmantot personām kam ir svaigas rētas un specifiskas ādas saslimšanas.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.