Profesionāla fotosesija studijā YEKO

1 2 3 4 5 (5)

Profesionāla fotosesija studijā YEKO

Atmiņas ir zelta vērtas!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

„Yeko Photo Studio“ fotomākslinieki piedāvā Jums iemūžināt dzīves skaistākos mirkļus: Jūsu bērna pirmos soļus, gaidību laiku, romantiskus mirkļus, draugu tusiņus vai stilīgu fotosesiju. Jūs varat izvēlēties atbilstošāko fotosesijas veidu un stilu un iemūžināt Jūsu dzīves skaistākos un jautrākos mirkļus caur profesionālās fotosesijas kadriem, saglabājot šos patiesos un skaistos brīžus atmiņā un bildēs uz visu mūžu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  •  Stundu gara fotosesija
  • 30-50 apstrādātas fotogrāfijas DVD formātā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Profesionālā fotosesija ir domāta ikvienam, kurš vēlas iemūžināt skaistus dzīves mirkļus.

Iemūžini savas emocijas!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs, ar kuru Jūs vēlaties būt redzams bildēs

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 līdz 8 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Lūgums fotosesiju pieteikt iepriekš. Savā īpašumā iegūsiet 30-50 lieliskas un apstrādātas fotogrāfijas DVD formātā.Eksperta atsauksme:

Iveta un Katrīna

Ar meitenēm ieradāmies uz fotosesiju, kur mums uzlika vieglu make up, un mūsu prieki varēja sākties. Veselu stundu fotografējāmies gan visas kopā, gan pa vienai, gan pa divām. Jutāmies ļoti brīvi un ērti. Daudz smējāmies un mulsinājām fotogrāfu. Fotogrāfs bija ļoti atsaucīgs un ieteica mums, ko un kā labāk darīt, lai bildes būtu vēl labākas. Superīgi pavadījām laiku, un bildes ir fantastiski skaistas un labi atspoguļo mūsu pozitīvās emocijas, ko jutām fotosesijas laikā. 5 zvaigznes.

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.