Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Paukošanas apmācība un SPA apmeklējums diviem

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Paukošanas apmācība un SPA apmeklējums diviem

Rīga
2 pers.

65 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Paukošanas apmācība un SPA apmeklējums diviem

Iejūties musketieru lomā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai arī Tu, skatoties “Trīs musketierus”, esi gribējis rīkoties ar zobenu tikpat veikli kā Atoss, Portoss un Aramiss? Paukošana ir elegants, pat aristokrātisks sporta veids, kas attīsta ātrumu, reakciju, koordināciju un domāšanu. Iemēģini savu roku senajā kaujas mākslā, izmantojot „Mans Sports LV” piedāvājumu, un apmeklē paukošanas nodarbības, pēc kuras varēsiet relaksēties SPA atpūtas kompleksā!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

1 stundas ilga paukošanas apmācība 2 personām un 2 stundu relaksēta atpūta SPA kompleksā Vingruma klubā!

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta tiem, kuri vēlas sajust zobens cīņu spožumu.

Izjūti jaunas emocijas!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Krekliņš, garas bikses un ērti sporta apavi SPA apmeklējumam: peldkostīms, pirts čības u.c. peldpiederumi pēc nepieciešamības.

Laiks

60 min nodarbība + 120 min SPA apmeklējums

Dalībnieki

2 personas

Cita informācija

Tā kā paukošana ir saistīta ar ieročiem, varētu likties, ka tas ir bīstams sporta veids, bet visiem zobeniem, špagām un floretēm ir neass gals, turklāt katram sportistam ir maska un speciāls aizsargtērps. Dodoties uz SPA, katram apmeklētājam piešķiram bezmaksas dušas dvieli. Ir iespēja īrēt pirts čības, pirts palagus, halātus un papildus dvieļus. Piedāvājam iegādāties pirts cepures un ozolkoka pēršanās slotiņas. Nodrošinām dzeramo ūdeni SPA apmeklējuma laikā. Rezervāciju ir iespējams atcelt ne vēlāk 24h pirms pakalpojuma izmantošanas, pretējā gadījumā dāvanu karte tiks uzskatīta par izmantotu.


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 857
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.