Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Mikropigmentācijas pirmreizēja procedūra

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Mikropigmentācijas pirmreizēja procedūra

Rīga
1 pers.

199 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
199 €

Mikropigmentācijas pirmreizēja procedūra

Procedūra, kas iepriecinās jūs!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izskatīties lieliski nekad nav bijis tik vienkārši! Mikropigmentācijas jeb permanentā grima procedūras pamatmērķi ir korektēšana, akcentējums, asimetrijas izlabošana un harmoniskuma piešķiršana sejas līnijām.
Mikropigmentācijas centrā var veikt jebkuras sarežģītības mikropigmentācijas procedūras, sākot no dekoratīvā permanentā grima līdz paramedicīniskām, atjaunojošām procedūrām, nekvalitatīva permanentā grima korekciju, likvidēšanu ar lāzeri (t.sk. tetovējumus). Permanento grimu var taisīt uz sejas vai ķermeņa ādas. Profesionālās Mikropigmentācijas centra speciālisti izmanto vadošo Eiropas ražotāju aparatūru, kā arī tikai kvalitatīvas krāsas, vienreizējus izejmateriālus un jaunākas procedūras izpildes tehnikas. Jūs droši varat uzticēt savu izskatu mūsu meistariem. Kvalitatīva Mikropigmentācija ļauj vairs netērēt daudz laika ikdienas grimam. Jūs izskatāties ideāli visā dienas garumā!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Iegādājoties šo dāvanu, Jums būs iespēja izvēlēties veikt mikropigmentāciju lūpām, uzacīm vai acu plakstiņiem, paramedicīniskās procedūras vai permanentā grima (tetovējumus) korekciju vai likvidēšanu ar lāzeri.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas rūpējas par savu izskatu.

Skaisti, moderni un brīnišķīgi!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

2 - 3 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Procedūru aizliegts veikt, ja ir alerģiska reakcija uz krāsvielām vai ir ādas zonas struktūrālas izmaiņas (kārpas, melanomas jaunveidumi, keloidu rētas u.c.), grutniecības laikā un laktācijas periodā. Citu slimību vai saslimšanas gadījumos, pirms procedūras veikšanas, ieteicams konsultēties ar ārstu.
Jūnijā bezmaksas konsultācijas!


 Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 1106

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.