Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Make-up apmācība "Total look" salonā "Poetica" (1 pers., 1h 30min, Rīga)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Make-up apmācība "Total look" salonā "Poetica" (1 pers., 1h 30min, Rīga)

Rīga
1 pers.

57 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
57 €

Make-up apmācība "Total look" salonā "Poetica"

Izcel savu skaistumu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Nodarbības laikā profesionāls vizāžists apmācīs Jūs, kā pašai pareizi veidot klasisku dienas meikapu. Ņemot vērā ādas īpašības, grima mākslinieks palīdz piemeklēt tonālo krēmu un pūderi attiecīgajās tekstūrās. Soli pa solim Jūs uzzināsiet, kā pareizi uzklāt toni ar sūklīti vai otu, kā pareizi uzzīmēt skropstu līniju ar acu zīmuli, kā pareizi uzklāt ēnas, savienojot gaišos un tumšos toņus, kā pareizi noteikt sejas īpašības un daudz ko citu. Jūs iemācīsieties veidot savu individuālo meikapu un izmantot tieši Jums piemeklētus produktus.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Piedāvājumā ietilpst 90 minūšu nodarbība pie profesionāla vizāžista.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienai sievietei, kas vēlas apgūt kā veidot savu individuālo meikapu un izcelt savu skaistumu!

Izcel savu individualitāti!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda un 30 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Pēc klienta vēlmes var iemācīties veidot vakara vai speciālu svētku meikapu. Vakara grimam tiek izmantota augstas kvalitātes MAKE UP FOR EVER kosmētika. Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Agnese

Paveroties lieliskai iespējai, man tika dāvāta izdevība iepazīt grima mākslu un smalko skaistumkopšanas pasauli. Dāvanu karte „Make-up stunda „Total Look””, nonākusi manās rokās, plauktā nenostāvēja ne dienu – uzreiz zvanīju salonam „Poetica” un pierakstījos uz nodarbību. Vēlos izcelt patīkamu pārsteigumu – klientu apkalpošana šeit ir augstākajā līmenī! Pēc rezervācijas veikšanas tika atsūtīta īsziņa ar apstiprinājumu, adresi un norunāto laiku, kā arī dienu pirms vizītes man vēlreiz zvanīja patīkama salona darbiniece, lai atgādinātu par pieteikto make-up nodarbību.

 

Make-up stunda norisinājās mūsdienīgās, elegantās telpās pašā Rīgas centrā – Brīvības ielā 58. Tur mani arī sagaidīja laipnā un smaidīgā vižāziste Alisa, kas bija mans kompanjons šajā eksperimentā. Pirmajam iespaidam bija liela loma tālākajā procesā, jo man taču bija jāpaļaujas uz Alisas profesionalitāti un talantu. Un neapšaubāmi, abas šīs īpašības viņai piemīt! Uzticējos viņas ieteikumiem, lai izceltu savu skaistumu, par kura visām niansēm, iespējams, nemaz nezināju.

 

Izvēlējos noslīpēt savas zināšanas dienas Make-up, kurš vairāk paredzēts, lai būtu klasisks un Tavu dabisko skaistumu izceļošs. Kad manas vēlmes tika noskaidrotas atlika vien ķerties pie lietas. Pirmkārt, Alisa ņēma vērā manas ādas īpašības, kas kosmētikas uzlikšanu padarīja daudz patīkamāku, izvairoties no nepatīkamām sajūtām pēc grima noņemšanas. Speciāli manam ādas tipam tika piemeklēta tonālā krēma bāze, tonālais krēms, pūderis. Attiecīgi tajā pašā laikā grima māksliniece soli pa solim stāstīja un rādīja, kā pareizi uzklāt tonālo krēmu, pūderi, kādus kosmētikas piederumus labāk izmantot katram konkrētajam produktam, lai iznākums būtu maksimāli efektīgs, kā izveidot pareizo uzacu formu, uzlikt izceļošas, taču dabiska izskata ēnas. Visa procesa laikā viņa jautāja arī manu pieredzi, domas, radušos jautājumus. Uzskatu, ka šāda veida pieeja nodarbības laikā deva maksimālu efektivitāti – apmācāmajam tiek izskaidroti visi svarīgākie un pareizākie principi un pieejas.

 

90 minūtes paskrēja nemanot, jo viss, kas tika darīts nodarbības procesā, priekš manis bija tik ļoti interesants un nebijis. Visas varam piekrist, ka skatīties un mācīties kā to dara profesionālis ir pavisam savādāk nekā izmēģināt jaunas make-up tehnikas mājas apstākļos.


Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Jana Kupriša

Pakalpojums tika sniegts kvalitatīvi. Ari profesionālās make up speciālistes spēja atrast katrai no mums individuālu pieeju, atbildēja uz mūs interesējošajiem jautājumiem, kā arī soli pa solim iepazīstināja ar pareiza make up veidošanas pamatiem. Esam patiesi apmierinātas. 
Paldies

1
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.