Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Luminous Lift – Gerard’s cosmetic culture procedūra (1h 25min)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Luminous Lift – Gerard’s cosmetic culture procedūra (1h 25min)

Rīga
1 pers.

59 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
59 €

Luminous Lift – Gerard’s cosmetic culture procedūra

Skaistums un labsajūta!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Ekskluzīva, iedarbīga procedūra ar redzamu un jūtamu efektu, ekskluzīvu augu aktīvo vielu sastāvu ,kas drošs ādas veselībai, balstoties uz jaunākajiem biotehnoloģijas sasniegumiem. Dermoestētiskā pretnovecošanās, koriģējoša terapija sejas zonai ar relaksējošu masāžu mugurai un plecu zonai. Lieliska atpūta un izcila iedarbība!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Sejas attīrīšana, specifisks pīlings, aktīvo vielu uzklāšana, specifiska sejas zonas apstrāde vai masāža ( atkarībā no ādas stāvokļa), augstas iedarbības maska u.c. 1 stunda;
  • Labsajūtas veicināšanai un ikdienas spriedzes mazināšanai muguras, plecu zonas masāža, papildus ar endorfīnu(laimes hormonu) stimulējošu eļļu.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Sievietei un vīrietim pēc 25 gadiem, kas vēlas profilaktiski attālināt ādas novecošanās procesus. Klientiem ar redzamām ādas problēmām – grumbiņas, nevienmērīgs vai pelēcīgs, neveselīgs ādas tonis, ātslābusi āda. Labākam izskatam pirms svinīga pasākuma.

 


Informācija

Vieta

Rīga

Laiks

Aptuveni 1st. 25 min.(ar ģērbšanos)

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!

Lūdzu, informējiet salona darbiniekus, ja Jums ir specifiskas vai akūtas ādas problēmas. Pēc procedūras 4-5 dienas aizliegts sauļoties. Procedūra paredzēta sievietēm un vīriešiem pēc 25 gadu vecuma.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.