Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Lielais pirts vakars pārim

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Lielais pirts vakars pārim

Ādažu novads
2 pers.

89 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
89 €

Lielais pirts vakars pārim

Uzmet garu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Aicinām izbaudīt īstu, relaksējošu latviešu pirts vakaru kopā ar savu mīļoto cilvēku. Klusā lauku vidē, taču tepat – Rīgas pievārtē. Jūsu rīcībā būs privāta, omulīga pirts māja: atpūtas telpa, ģērbtuves zona ar wc un dušu un, protams, pati karsētava. Uguns sprakšķi krāsnī, zāļu tējas garaiņi, bērzu slotiņu smarža, plunkšķis dīķī... Pilnīga relaksācija. Piedāvājums tiem, kas vēlas izbaudīt tradicionālu, veselīgu pirts rituālu divatā un vienkāršā lauku gaisotnē.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Karsēšanās latviešu pirtī;

  • Dīķis pie pirts (vai aukstais āra baseiniņš);

  • Pēršana 2 personām (pirtnieka pakalpojums);

  • Skrubis;

  • Pirts tēja (no Leiputrijā vāktām zālītēm).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas baudīt pirts priekus kopā ar mīļoto

Izbaudi pirts priekus!


Informācija

Vieta

Ādažu novads

Apģērbs

Pirtij nepieciešamais (pēc katra cilvēka ieskatiem): papildu dvielis, pirts palags, pirts cepure.

Laiks

3 stundas

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Pakalpojuma saņēmējam (atbildīgajai personai) jābūt vismaz 18 gadus vecai. Persona, kas pieņems nomā telpas un inventāru (pakalpojumu), būs atbildīgā persona gan attiecībā uz nomā pieņemto īpašumu un mantu, gan attiecībā uz savu un pavadošo personu veselību un dzīvību, kā arī iespējamo rīcību vai bezdarbību. Ik viens viesis pirms pakalpojuma izmantošanas ir aicināts izvērtēt savas veselības atbilstību pakalpojuma saturam (un otrādāk), un izvērtēt iespējamos riskus, kas ar to saistīti.

Pakalpojuma daļa „aukstais mini baseins zem klajas debess“ tiek piedāvāts ar nosacījumu, ka gaisa temperatūra nav krietni zem nulles.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Pirts- tā ir mīlestība, tā ir kaisle!!!

Nav labākas vietas kur kaislīgi pavadīt jauku vakaru, kā Leiputrijas latviešu pirtiņā kopā ar brīnišķīgajiem pirtniekiem. Tas enerģijas un emocionālais lādiņš visai nedēļai. Paldies.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.