Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Lāzertaga ballīte bērniem no POLIGON #1

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Lāzertaga ballīte bērniem no POLIGON #1

Rīga, Sigulda
8 pers.

120 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
120 €

Lāzertaga ballīte bērniem no POLIGON #1

Aizraujošā ballīte bērniem un viņu vecākiem.

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

POLIGON#1 – kara taktikas spēļu bāze, kur norisinās lāzertaga sacensības vairākās arēnās - kazarmā, angārā, bunkurā, autoparkā - Siguldā un Radio Laboratorijā Rīgā, kur komandas spēle ar "lāzerieročiem" pārvēršas dzīvā, aizraujošā un galvenais - drošā kaujā. Lāzertags ir spēle, kurā dalībinieki, izmantojot elektroniskus ieroču maketus, šauj uz pretiniekiem ar drošiem infrasarkanajiem stariem. Ja stars trāpa pa ķermeņa raidītāju, tiek fiksēts ievainojums. Ja tādu ievainojumu ir par daudz, seko „nāve”. Bieži dzīvē gribās vairāk adrenalīna un jaunu emociju. Labākā iespēja šādā situācijā ir spēle LĀZERTAGS –tas ir jaunas paaudzes sports un ļoti aizraujoša spēle!

Par Lāzertag:

  • Spēļu komplekti ir aprīkoti ar elektroniku, kas nenodara fizisku kaitejumu Jūsu veselībai;
  • Ir pieejami vairāki spēļu laukumi, gan iekštelpās, gan arā, svaigā gaisā. Jūs gūsiet baudījumu un veselīga adrenalīna lādiņu no aktīvās atpūtas.
  • Spēlē netiek izmantoti nekādi izejmateriāli, kas varētu nodarīt kaitējumu apkārtējai videi.

POLIGON#1 piedāvā sešas cīņu arēnas:

Laukums (Sigulda) - lieliska izvēle iesācējiem. Atvērta teritorija ar lielu daudzumu īpaši aprīkotu slēptuvju. Spēlēt tur var veselu mūžību!

Angārs (Sigulda) - divu līmeņu angārs uz poligona laukuma kara laikos varēja kalpot kā munīcijas, automašīnu un citas karatehnikas glabātuve. Minimālais vecums dalībai - 14 gadi!

Štābs (Sigulda) - kara laikos komandiera vadībā štābos tika risināti kaujas uzdevumi, kā arī glabājās vienības baneris. Minimālais vecums dalībai - 10 gadi!

Kazarma (Sigulda) - pamesta kazarma ar daudzām telpām, kur kādreiz uzturējās armijas rotas zaldāti, rada īpašus kaujas apstākļus - katrs solis rada draudus izdzīvošanai spēlē. Katra Lāzertaga spēle bijušā kazarmu ēkā padara spēlētāju vieglāk notveramu. Minimālais vecums dalībai - 14 gadi!

Autoparks (Sigulda) - apvienojumā ar bijušo remontbāzi, autoparks savā teritorijā glabā militāro transportu, kas var kalpot kā slēptuve vai patvērums no pretiniekiem. Autoparks ir interesants gan kaujai, gan kara tehnikas iepazīsanai. Minimālais vecums dalībai - 10 gadi!

Radio Laboratorija (Rīga) - pa telpu ir izvietotas Radiotehnikas skaļruņu kastes kā arī plaukti pilni ar voltmetriem un Radiotehnikas magnetolām. Pašā arēnas centrā ir trakā profesora darba vieta - galds, nokrāmēts ar dažādiem izgudrojumiem. Kā arī pie galda, vēl aizvien, sēž pats profesors elektriskajos ratiņos. Minimālais vecums dalībai - 5 gadi!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Spēle 8 personām 2 stundas
  • Iespēja izvēlēties jebkuru Poligon 1 speļu laukumu Siguldā vai Rīgā;
  • Ļoti plaša spēļu komplektu izvēle, kur katrs atradīs sev vēlamo;
  • Piknika vieta Siguldā vai VIP zāle Rīgā;
  • Profesionāli spēles pavadoņi (instruktori);
  • Spēles rezultātu izdruka pec spēles.
Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir lieliska dāvana ikvienam aktīvās atpūtas piekritējam!

Izmanto iespēju un iegādājies šo dāvanu sev vai draugiem un dodaties cīņā par uzvaru!


Informācija

Vieta

Rīga, Sigulda

Apģērbs

Sportisks apģērbs, kurā viegli kustēties un skriet.

Laiks

2 stundas un 30 minūtes

Dalībnieki

8 personas

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšējā rezervācija!

Vienojoties par papildus piemaksu, ir iespēja palielināt dalībnieku skaitu.

Vecuma ierobežojums: 5+.

Nav piemērots grūtniecēm, cilvēkiem ar sirds mazspēju, vājiem nerviem, klaustrofobiju vai bailēm no tumsas.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 1022

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.