Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Jogas nodarbības grūtniecēm

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Jogas nodarbības grūtniecēm

Rīga
1 pers.

50 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
50 €

Jogas nodarbības grūtniecēm

Uzlādē sevi pozitīvi!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Grūtniecība ir patiesi maģisks laiks. Šajā maģiskajā periodā ir ļoti svarīgi nodrošināt vislabākos nosacījumus normālai un harmoniskai bērniņa augšanai un attīstībai, rūpīgi atbalstīt sevi visos līmeņos: pieturēties veselīgam uzturam, nodrošināt piemērotu aktivitāti, sekot līdzi emocionālajam stāvoklim, ķermenim un izmaiņām tajā. Šajā periodā jūsu ķermeņa līdzsvaru un veselību palīdzēs uzturēt joga grūtniecēm. Tā uzlabo endokrīnās sistēmas darbu, stiprina imunitāti, veicina tauku nogulšņu sadalīšanu, māca atpūsties, mazina trauksmi un dāvā pozitīvu attieksmi.
Jogas nodarbības: neprasa pārāk aktīvas kustības; regulāri treniņi nostiprina visa ķermeņa muskuļus; joga māca jums kontrolēt elpošanu; lieliski stiprina muguru. Jogas nodarbības ir ideāli piemērotas gan grūtniecēm, gan māmiņām ar maziem bērniem. Papildus fiziskai attīstībai joga attīsta emocionālas saites ar bērnu, kas labvēlīgi ietekmē mātes un bērna attiecības.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 10 jogas nodarbības (katra 60 min)

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta topošajām māmiņām, jo jogas nodarbības piepilda ķermeni ar enerģiju un palīdz sasniegt harmoniju ar sevi un apkārtējo pasauli, iemācīties labāk izprast un kontrolēt savu ķermeni un emocijas.


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Ērts sporta apģērbs, zeķes

Laiks

10 nodarbības, katra 60 min

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Vēlams noteikti konsultēties ar ārstu.

Nodarbības notiek pirmdienās, trešdienās un piektdienās - plkst. 12:00Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.