Izmēģinājuma lidojums (1 pers., 1h, Rīga)

1 2 3 4 5 (20)

Izmēģinājuma lidojums 

Lido, lido, lido ar prieku!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vēlies kļūt par pilotu, tomēr neesi īsti pārliecināts? Vienmēr ir vilinājušas debesis un lidmašīnas spēja tajās pacelties. Izmēģini šo lidojumu! Pilots - instruktors Jums iepazīstinās ar lidošanas pamatiem un tās vadīšanas pamatnosacījumiem. Pēc to apgūšanas Jūs pacelsieties debesīs, kur Jums būs iespēja nedaudz pastūrēt un sajust, kā tas ir - vadīt lidmašīnu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Izmēģinājuma lidojums, ilgums 1 stunda.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas piedalīties aizraujošā piedzīvojumā.

Lidot var ikviens! Piedalies arī tu!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļi ir atkarīgi no izvēlētā pakalpojuma

Cita informācija

Jūs varēsiet piedalīties šajā aktivitātē tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas. Šī aktivitāte var būt bīstama veselībai (risks saistīts ar ievainojumiem vai pat dzīvību).Atsauksmes no mūsu klientiem (3)

Инга

Это восторг от всего происходящего: от пилота-инструктора Анатолия, от маленького, но удивительно удобного А-22, от панорамы Риги- там оказывается столько!!! оценить можно только сверху и с замечательными пояснениями и рассказами пилота. Рекомендую на все 100%- еще и "порулить" дадут и очень просто расскажут о сложном- как управлять самолетом и что показывают основные приборы в кабине.

Jūlija

Ļoti patika. Bija superīgi.

Jūlija

Labdien!

Es beidzot izmantoju šo pakalpojumu 8.03.2012. Labprāt dalīšos ar saviem iespaidiem! Tas bija vienkārši LIELISKI!!! Es lidotu kaut katru dienu! Pilots Anatolijs ir īsts profesionālis! Tiem, kuriem patīk vai grib lidot - tikai Spilve Delta! MILZĪGS PALDIES VISIEM! Noteikti lidošu vēl!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.