Īpašā izlase „Masāžu baudījums”

Rīga, Jūrmala
1 pers.

30,99 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
30,99 €

Īpašā izlase „Masāžu baudījums”

Sniedz savam ķermenim un prātam relaksējošu atpūtu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Īpašā izlase „Masāžu baudījums” ar sagatavotiem 10 labākajiem piedāvājumiem ļaus Jums sajusties īpaši.. Maģisks,valdzinošs un nedaudz noslēpumains - tāds ir šis dāvanu komplekts! Aizmirsti par ikdienas steigu! Izbaudi mirkli, romantiku, ļauj sevi lutināt - sajūties kā īsta skaistuma karaliene vai karalis. Neaprakstāma sajūtu maģija...kas var būt burvīgāks par sevis lutināšanu? Izvēlies šo lielisko izlasi un iepriecini sevi vai sev mīļo cilvēku! Izvēloties kādu no šiem fantastiskajiem, relaksējošiem piedāvājumiem Jūs vēl ilgi jutīsieties kā 10 cm virs zemes.. ķermeņa bauda tā ir arī garīgā bauda! Baudiet un lutiniet sevi!

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte „Masāžu baudījums” ir domāta ikvienam, kurš vēlas izrauties no ikdienas steigas un ļauties sevis lutināšanai!

Uzdāvini iespēju izvēlēties!

Dāvanu komplektā iekļauti šādi piedāvājumi:

filtrs
Pēc vietas
Dalībnieku skaits
Atrastas: 11
filtrs

Informācija

Vieta

Rīga, Jūrmala

Laiks

Ilgums atkarīgs no izvēlētā piedāvājuma

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Iegādājoties dāvanu komplektu mājas lapā, dāvanu karti saņemsiet drukātā veidā A4 formātā.
Jums būs iespēja izvēlēties vienu no izlasē iekļautajām masāžām. Obligāti nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Dodoties izmantot piedzīvojumu,ņemiet līdzi dāvanu karti!


Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.