Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Gardas brokastis divām personām Bellevue Park Hotel Riga

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Gardas brokastis divām personām Bellevue Park Hotel Riga

Rīga
2 pers.

30 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
30 €

Gardas brokastis divām personām Bellevue Park Hotel Riga

Viesnīcas Bellevue Park Hotel Riga bagātīgā brokastu bufete ir tieši tas, kas nepieciešams, lai uzsāktu veiksmīgu dienu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Bellevue Park Hotel Riga viesnīca atrodas gleznainā un klusā vietā pie Uzvaras parka. Park restorāns atrodas Bellevue Park Hotel Rīgas vestibilā, un piedāvā dažādus ēdienus visādām gaumēm, kas tiek pagatavoti ar mīlestību īpaši Jums. Īpaši daudzveidīgais brokastu buftes piedāvājums apmierinās jebkura gardēža vēlmes - brokastu bekons, pankūkas, siera, gaļas, zivju izlases kā arī svaigi ceptu kēksiņu un bulciņu izlases gaida jūs!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā ietilpst bagātīga brokastu karsto un auksto ēdienu un bufete viesnīcas Bellevue Park Hotel Riga pirmā stāva Park restorānā. Brokastis pieejamas katru dienu.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Piedāvājums domāts tiem, kuri mīl daudzveidīgas un gardas brokastis.

Nāc un izmēģini mūsu veiksmīgas dienas recepti!


Informācija

Vieta

Rīga

Dalībnieki

2 personas

Cita informācija

Pieejama bezmaksas autostāvvieta.
Obligāta galdiņa rezervācija  vismaz 3 diennaktis pirms vēlamā rezervācijas datuma. Rezervācija iespējama pēc pieejamības. Rezervācijas atteikšana jāveic vismaz diennakti pirms rezervētā datuma.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.