Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Ekskursija un degustācija alus darbnīcā „Labietis”

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Ekskursija un degustācija alus darbnīcā „Labietis”

Rīga
4-10 pers.

130 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
130 €

Ekskursija un degustācija alus darbnīcā „Labietis”

Iepazīsti un uzzini īsto alus garšu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Alus darbnīca „Labietis” ir piedzīvojums tieši tajā alus pasaules daļā, kurā reti sanāk iegriezties, baudot plašpatēriņa alu.
Darbnīcas aldari savās receptēs eksperimentē ar alus stiliem, kas izveidojušies 12 000 gadu senas alus attīstības vēstures laikā un jaunām alus darīšanas tendencēm, radot jaunas garšas, kas izmaina skatījumu uz to, kāds vispār var būt alus. Piedāvājumā ir iekļauta prezentācija par alu, tā vēsturi un attīstību, un ekskursija pa mikrobrūvētavas telpām, iepazīstinot ar alus darbnīcas darba procesu un alus darīšanas pamatiem. Patiesās alus brūža tradīcijās vienlaikus ar runāšanu notiek arī alus degustēšana.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Prezentācija par alu un tā vēsturi;
  • Ekskursija pa alus darbnīcu (iepazīstinot ar alus darbnīcas darba procesu un alus darīšanas pamatiem);
  • Alus degustācija.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas doties izzinošā un interesantā ekskursijā, iepazīties ar alus tapšanu un vēsturi.

Lai aizraujoša ekskursija!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi

Laiks

40 minūtes līdz 1,5 stunda

Dalībnieki

4-10 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Vēlams pieteikties iepriekš! Piedāvājumu iespējams izmantot no 18 gadu vecuma!Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 1047

Eksperta atsauksme:

Laura

Izmantojām piedzīvojumu 7 personu kompānijā. Tā kā visi bijām jaunieši, ļoti patika ekskursija notika neformālā, jautrā un draudzīgā gaisotnē. Lai arī alus darītava ir neliela, ekskursijas gaitā bija pietiekami daudz, ko aplūkot un ko uzzināt par alus darīšanas procesu. Degustācijā baudījām 4 alus veidus: Trīs indiāņi, Aroniju ragana, Mežs, Soho švītiņš.

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.