Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Šokolādes duets

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Šokolādes duets

Jūrmala
2 pers.

130 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
130 €

Šokolādes duets

Dienas SPA atpūta „KURSHI SPA” diviem!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

KURSHI SPA - neliels salons kur valda ļoti mājīga atmosfēra un strādā profesionāli SPA meistari! Pasakains šokolādes rituāls, kurš pārnesīs domas pie garšīgajām bernības atmiņām, bet krēma sastāvs mitrinās un bagātinās ādu ar šokolādes veselīgajiem mikroelementiem. Burvīgs aromāts lieliski uzlādē ar pozitīvām emocijām, bet patīkama struktūra ļauj dziļi bet maigi izmasēt muskuļus un relaksēties.  Beidzoties SPA procedūrai Jūs varat pavadīt nesteidzīgu mirkli pie tējas atpūtas zonā. 

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Somu un turku pirts apmeklējums (2 Pialas ar eko skrubi patstāvīgai ķermeņa ādas attīrīšanai pirts apmeklējuma laikā) (30min);
  • Stundu gara SPA masāža ar šokolādes krēmu, pārim vienā kabinetā (60 min);
  • Atpūta baudot zāļu tēju un uzkodas (30min).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Procedūru ir iecienījuši gan sievietes, gan vīrieši.

Izbaudiet relaksāciju!


Informācija

Vieta

Jūrmala

Apģērbs

KURSHI SPA nodrošina ar halātu, dvieli un vienreizlietojāmu veļu procedūrām. Līdzi jāņem peldkostīms uz gumijas čības, pirts zonas apmeklējumam.

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

2 personas

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija. Pakalpojumu iespējams izmantot no 18 gadu vecuma.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 1043

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.