Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Bērnu un zīdaiņu maigā BIO-enerģētiskā masāža

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Bērnu un zīdaiņu maigā BIO-enerģētiskā masāža

Rīga
1 pers.

18 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
18 €

Bērnu un zīdaiņu maigā BIO-enerģētiskā masāža

Palutiniet mazuli!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Visiem gādīgiem vecākiem zināms, kādu brīnišķīgu iedarbību uz bērna organismu veic masāža – tā nostiprina muskulatūru, tonizē asinsrites un limfātisko sistēmu, stimulē gremošanas sistēmas darbību, uzlabo koordināciju un mazuļa vispārējo attīstību. Masāža- ir teraipeitiskā dziednieciskā metode dzīvības enerģijas plūsmas atjaunošanai ķermenī un pulsācijai. Izmanto hiperaktīviem bērniem. Tā ir nomierinoša, stabilizējoša, palīdz iemigt.  Maiga masāža stiprina mazuļa imunitāti un nervu sistēmu, trenē muskulatūru, stiprina skeleta kaulus un labvēlīgi ietekmē ādas aizsargfunkciju. 7 segmentu (acis, mute, kakls, krūtis, diafragma, vēders un iegurnis), „bruņu kausēšana” - masāža var izrādīties brīnišķīgs līdzeklis sīku veselības traucējumu novēršanai. Tā labvēlīgi ietekmē gremošanu un palīdz mazināt nepatīkamās sajūtas, ko izraisa vēdera pūšanās, kā arī uzlabo bērna pašsajūtu un miegu. Dažkārt masāža atvieglo arī klepu. Ķermeņa enerģijas balanss. Pētījumi ir pierādījuši masāžas pozitīvo ietekmi uz kustību attīstību, fizisko un garīgo bērna labsajūtu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā ietilpst maiga 20-30 minūšu masāža bērniņam un 30 minūtes harmonizācija.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam no vecākiem, kas vēlas, lai viņu mazulis izbaudītu maigu un nomierinošu masāžu!

Uzlabojiet bērniņa pašsajūtu!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

20-30 minūtes masāža + 30 minūtes harmonizācijai

Dalībnieki

1 bērns

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Piedāvājums paredzēts bērniem un mazuļiem no pirmās dienas līdz 16 gadu vecumam.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 121

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.