"
Izvēlne

Pārsteigums sieviešu dienā!

No 2. - 8. martam pēc jebkuru no Dinner in the Sky® piedāvājumiem un dāvanā saņem ziedus savai mīļotajai. Akcija ir spēkā, pērkot jebkuru Dinner in the Sky® piedāvājumu laika posmā no 2. līdz 8. martam 2015. gadā.

Akcijas norises laiks: 02.03.-08.03.2015.

Biežāk uzdotie jautājumi:

  • Vai ziedu saņemšana pakalpojums par papildus maksu? Nē, ziedus Dinner in the Sky® laikā saņemsiet bez jebkādas papildus maksas.
  • Kad es saņemšu ziedus? Ziedi tiks pasniegti Dinner in the Sky® norises laikā, galdam paceļoties augšā.
  • Kas man jādara, lai pieteiktu ziedus pēc dāvanas iegādes? Sākot ar 15. martu Jums ir jāsazinās ar DāvanuServiss.lv administrāciju, jārezervē konkrēts laiks, kurā izmantosiet Dinner in the Sky dāvanu karti. Citas speciālas darbības nav nepieciešamas, jo pēc dāvanu kartes rezervācijas koda tiek noteikts, ka šī dāvana ir pirkta akcijas laikā un uz vietas ir jāpasniedz ziedi.
  • Ja es iegādājos 2 vai vairāk dāvanu kartes, vai es iegūšu arī 2x vairāk puķu? Jā, puķes tiek pasniegtas 1 personai (dāmai) no pāra, kas ir ieradies uz Dinner in the Sky® pasākumu.
  • Ko man darīt, ja es nevēlos, lai puķes tiktu pasniegtas? No šī pakalpojuma ir iespējams atteikties brīdī, kad veicat rezervāciju!
  • Vai akcija darbojas pērkot arī citas dāvanu kartes? Nē, šī akcija ir spēkā pērkot tikai Dinner in the Sky ®  Rīgā vai Jūrmalā.
Izvēlies savu Dinner in the Sky piedāvājumu jau tagad!
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.