"BURŽUJS"

Neliels, mūsdienīgs restorāns, kurš orientējas uz sezonālu Eiropas virtuvi. Iespējams, mazākais restorāns Rīgā, taču tieši tā ir šī restorāna priekšrocība. Ēdieni ir pārdomāti, gatavoti no svaigām, kvalitatīvām izejvielām. Buržuja mājīgā atmosfēra tā vien aicina svinēt dzīvi. Un iemeslu svinībām var atrast katru dienu.
Izkārtojums
Atrastas:
Dzīvesstila restorāns un austeru bārs BURŽUJS ir mājīgs restorāns pašā Berga bazāra sirdī, kur satiekas dzīves, ēdienu un mākslas baudītāji. Cilvēki, kas šeit strādā no visas sirds var teikt: Mēs mīlam austeres, svaigi grauzdētu kafiju, mājas saldējumu un sezonālu, kvalitatīvi pagatavotu ēdienu! Restorāna Buržujs stāsts aizsākās ar mazu saldējuma kafejnīcu, kas gadu gaitā transformējusies par restorānu/austeru bāru, iegūstot plašu cienītāju loku. Ēdienkartes pamatu veido vietējā, sezonālā virtuve un jūras veltes, kam pieskaņota arī dzērienu karte – plašs vīnu piedāvājums, amatalus (craft beer) un arī destilāti no vietējām darītavām. Apvienojot labākās pieejamās izejvielas no Eiropas un Latvijas, Buržuja komandai izdevies radīt tieši sev raksturīgo garšu rokrakstu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.