Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

“BRUNO MOTO”

Bruno Moto skola piedāvā motobraucēju apmācības programmu, kurā iespējams apgūt visaugstākās motocikla vadīšanas iemaņas. Mēs apmācam tos motobraucējus kuriem jau ir A1 vai A kategorijas vadītāju apliecība. Kursos iekļautas gan teorijas gan braukšanas nodarbības.
Izkārtojums
Bruno Moto skolas dibinātājs ar motosportu nodarbojas jau vairāk kā 30 gadus. Tā kā pats skola veidotājs Bruno Rožkalns ir cietis smagā satiksmes negadījumā, tik izveidota moto skolas ar mērķi panākt, lai uz ceļiem notiek mazāk satiksmes negadījumu kuros cieš motobraucēji. B. Rožkalns apguvis profesionālās pilnveides izglītības programmu “C kategorijas sporta speciālists” un ir saņēmis pirmo Latvijas Motosporta Federācijas izsniegto profesionālā trenera licenci. 2008. gadā pilnveidoja savu līdzšinējo pieredzi vienā no pasaulē labākajām motošosejas skolām – “California Superbike school”
Apmācību laika ietvaros tik iekļautas gan teorētiskās, gan prakstiskās apmācībās. Teorētiskajās apmācībās tiks apgūts sākot no pareizas sēdēšanas uz motocikla, kādā stāvoklī jāatrodas rokām uz stūres līdz pat pat to, kas ir līkuma bremzēšanas punkts.
Praktiskās nodarbības notiek Biķernieku un 333 trasē, kurā būs uzstādīti šķēršļi un figūrelementi, varēs vairāk attīstīt savas bremzēšanas un manvrēšanas iemaņas dažādos ātrumos.
Skola piedāvā motobraucēju apmācības, lai iegūtu visaugstākās motocikla vadīšanas iemaņas, tiek apmācīti motobraucēji ar A vai A1 kategorijas vadītāju apliecību.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!