Ungurmalas

Atpūtas un sporta komplekss “Ungurmalas” ainavisko teritoriju ieskauj mežs un Ungura ezers. Ezers un tā dabas bagātības, iekļauts Gaujas Nacionālā parka teritorijā un ir viens no lielākajiem ezeriem Raiskuma pagastā. Komplekss atrodas netālu no skaistākās un senākās Vidzemes pilsētas Cēsīm un tikai stundas brauciena attālumā no Latvijas galvaspilsētas Rīgas. “Ungurmalas” varēsi baudīt nesteidzīgu atpūtu un izbaudīt romantiskus brīžus ar mīļajiem cilvēkiem!
Izkārtojums
"Ungurmalas" ir atpūtas un sporta komplekss, kas atrodas skaistā un ainaviskā vietā – Gaujas nacionālā parka teritorijā, Ungura ezera krastā. Tas atrodas dažu minūšu braucienā no Cēsīm, bet stundas attālumā no Rīgas.
Atpūtas komplekss savas durvis vaļā vēra 2002.gadā un nodrošinātais piedāvājumu klāsts ir plašs, kas apmierinās jebkuru. Tiek piedāvātas atpūtas, sākot no romantiskas atpūtas divatā un beidzot ar nozīmīgu un lielu pasākumu rīkošanu. "Ungurmalas" nodrošinās, lai ikviens atpūtas un sporta kompleksā jūtas labi, jo viņu prioritāte ir apmierināti un laimīgi klienti.
“Ungurmalas” sniedz saviem klientiem ekskluzīvu iespēju nakšņot kādā no labiekārtotajiem un elegantajiem sešiem numuriņiem.. Ikkatrs no numuriņiem ir labiekārtots, elegants un izsmalcināts, kā arī viena no lielākajām kompleksā esošo numuriņu priekšrocībām, ir skaistais dabasskats, kas paveras caur katra numuriņa logu uz Ungura ezeru vai skaisto dabu.
"Ungurmalas" ir garantēta mierpilna atpūta svaigā gaisā, kur iespējams arī rīkot pasākumus ar plašu viesu skaitu. Komplekss piedāvā iespēju tā teritorijā rīkot sporta spēles un arī nometnes. Plašā teritorija nodrošina iespēju uzņemt līdz 1000 dalībnieku, iespēju nomāt basketbola, volejbola laukumus, futbola vārtus, SUP dēļus, laivas un pat plostu.
Atpūtas un sporta kompleksā būs ko darīt ikvienā gadalaikā!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!