Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Alus/Vīna Joga

Alus/ Vīna joga ir lieliska iespēja, kā relaksēt ķermeni un prātu no ikdienas burzmas vienlaicīgi baudot savu mīļāko alkoholisko dzērienu.
Izkārtojums
Atrastas:
Alus/Vīna joga ir koncepta nodarbība 45 minūšu garumā, kurā papildus kustībai var baudīt savu mīļāko alkoholisko vai bezalkoholisko dzērienu. Galvenais mērķis ir izklaidēties, socializēties un relaksēties. Ar uzsvaru uz izklaidēties. Iekšējo būtību mēs sevī nemeklēs. Pasākums ir jestrs pie moderniem hitiem! Ar uzsvaru uz socializēties un relaksēties, lai varam izsmieties un atpūsties ar savējiem! ALUS/VĪNA jogas Latvijā, kuras lieliski iederās vecmeitu un vecpuišu ballītēs!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!