airBaltic

AirBaltic galamērķu tīklā katrs atradīs ko sirdij tuvu – vai tās būtu saulainas pludmales, sniegotas kalnu nogāzes, rosīgas lielpilsētas vai dabas brīnumi, kur atvilkt elpu no ikdienas skrējiena. Iepriecini draugu ar lidojuma dāvanu karti!
Izkārtojums
AirBaltic ir vadošā aviokompānijā Baltijā. Aviokompānija tika dibināta 1995.gadā, ar mērķi pārvadāt pasažierus no viena punkta līdz otram. AirBaltic piedāvā lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos austrumos un NVS. Aviokompānijas airBaltic misija ir nodrošināt savienojamību starp Baltijas valstīm un visu pasauli. AirBaltic vīzija ir kļūt pat ilgtspējīgu lidsabiedrību Eiropas Savienības aviācijas tirgū, vienlaikus turpinot arī savu izaugsmes ceļu.
AirBaltic ir dinamiska darba vieta, kur satiekas 24 tautības, veidojot daudzkultūru tīklu, kur ikkatrs ar savām zināšanām un aizrautību par aviāciju piedalās airBaltic veiksmes stāsta īstenošanā. 25 gadu laikā airBaltic ir izaudzis no maza vietējā uzņēmuma par vadošo aviokompāniju Baltijā un iedvesmojošu paraugu citiem aviācijas nozarē. 1995.gada vēlā rudenī airBaltic veica savu pirmo lidojumu ar 33vietīgu lidmašīnu, ar maršrutu Rīga – Stokholma. Bet jau šobaltdien airBaltic flotē ir 30 Airbus A220-300 lidmašīnu, kuras var pārvadāt 145 pasažierus ar augstāku komforta līmeni, tā nodrošina izcilu lidojumu ar tādām priekšrocībām pasažieriem kā lielāki logi, platāki sēdekļi un citiem uzlabojumiem. Aviokompānija nav aizmirsusi mīlestību pret dabu, tāpēc Airbus A220-300 lidmašīna ir arī ievērojami klusāka – tās trokšņu līmenis ir līdz pat četrām reizēm mazāks un šobrīd tā ir pasaulē videi draudzīgākā komerciālā lidmašīna.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!