AG Bulding group

Piedāvā pilna servisa plānošanu, projektēšanu un būvniecības pabeigšanu. Palīdz projektēt āra dzīvojamās telpas, klājus, vārtus, lapenes, ainavu un betonu. Lai sniegtu vairāk, nekā gaidījāt, un laicīgi pabeigtu projektu, AG Building Group var pabeigt projektu labāk, nekā jūs sapņojāt. AG Building Group skaidri apzinās projekta izmaksas, apjomu un ilgumu, kā arī ir atklāti par visām problēmām, kas rodas darba gaitā.
Izkārtojums
Atrastas:
AG Building Group- pilna būvniecība, renovācija un stils ar māju īpašnieku sapņiem un arhitektu redzējumu. Komandas vadītājs Entonijs Gebara būvniecības nozarē strādā vairāk nekā 25 gadus. Viņa pieredze ietver darbu ar atsevišķu māju renovāciju, mazumtirdzniecības veikaliem un komercplatību attīstību, kā arī projektu vadīšanu citiem. Specialitāte ir uzmanība jūsu detaļām un skaistu, neaizmirstamu telpu radīšana
AG Build Group ir jūsu pilna servisa ģenerāllīgumu uzņēmums ar milzīgu profesionālo pieredzi nozarē kopš 1995. gada, palīdzot jums īstenot jūsu sapņu projektu un telpu. Uzņēmums ir uz kvalitāti orientēts un centīsies radīt skaistas un funkcionālas telpas no sākuma līdz beigām. Viena mājas renovācija no elektrības, santehnikas, drywall, papildinājumiem un daudz ko citu. AG Building Group piedāvā arī izīrēt peldošo karsto kublu, lai ļautos neaizmirstamiem mirkļiem kopā ar mīļajiem.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.