Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

SIA Asorti

Iespēja lidināties virs ūdens virsmas 12 metru augstumā - tagad tas ir iespējams. Lidinies kā Supermens, nirsti kā delfīns vai izšaujies no ūdens kā raķete, tas un daudz kas cits tagad iespējams ar turbīndēli.
Izkārtojums
Turbīndēlis ir ierīce, uz kura stāvot, turbīnas ar ūdens strūklas spiedienu cilvēku paceļ gaisā, un, noturot līdzsvaru, viņš var veikt neticamus akrobātiskus trikus. Ar turbīndēli var pacelties virs ūdens līdz pat 12 m augstumam vai pat augstāk (tas atkarīgs no caurules garuma un jaudas) vai ienirt zem ūdens. Latvija ir pirmā Baltijas valsts, kurā sāka izmantot līdzīgu turbīndēli JWB (paredzēts savienot ar jebkuru ūdens motociklu, kura jauda ir 100 zirgspēki un vairāk). Turbīndēli ir viegli un droši izmantot, jau dažu minūšu laikā atradīsiet līdzsvaru uz sāksiet izjust neaprakstāmās sajūtas ko tas spēj sniegt. Šīs vasaras ekstrēmākais piedzīvojums - elpu aizraujoša izklaide virs ūdens! Piedāvājumā iespējams noorganozēt pasākumus grupās; izbraukumus uz pasākumiem; kā arī iespēja nopirkt dāvanu karti un iepriecināt savus mīļos. Atrodas Rīgā, Balasta dambī 1. Netālu no Saules akmens.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!