Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Niršana zemūdens cietuma drupās

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Niršana zemūdens cietuma drupās

Igaunija, Rummu
1 pers.

75 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
75 €

Niršana zemūdens cietuma drupās

Uzdāviniet sev vai draugam neaizmirstamu piedzīvojumu - zemūdens niršanu cietuma drupu teritorijā un braucienu ar plostu Rummu ezera karjerā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Rummu karjera ezers jau sen ir izpelnījies apbrīnu un popularitāti ar savu brīnišķīgo redzamību, tīro ūdeni un īpašo gultni. Rummu ezers ir vieta, kuru bieži apmeklē daivinga/niršanas fani, lai baudītu vēl neredzētus skatus un apbrīnotu šo skaisto vietu. Ezera gultnē atrodas zemūdens muzejs, kas sniegs Jums vēl nebijušus, elpu aizraujošus iespaidus.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Pirmā iepazīšanās instruktāža notiks braucot ar plostu, tās laikā tiks sniegta teorētiskā apmācība un informācija par teoriju un iespēja iepazīties ar niršanas ekipējumu. Niršana notiks no plosta, Jums tiks nodrošināts viss nepieciešams ekipējums un profesionāls instruktors. 

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs ideāla dāvana ikvienam, kurš mīl piedzīvojumus un aktīvo atpūtu!

Atklāj jaunu pasauli!


Informācija

Vieta

Igaunija, Rummu

Apģērbs

Silts apģērbs. Ņemiet līdzi peldkostīmu/peldbikses un dvieli.

Laiks

Kopējais aktivitātes laiks ar sagatavošanos 2,5-3h.

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Sezona ilgst no maija līdz oktobrim (sezonas ilgums var mainīties)

Cita informācija

Pēc pirmās niršanas nodarbības Jums būs iespēja pieteikties nodarbībām, lai apgūtu niršanas prasmes un varētu to darīt patstāvīgi, kā arī lai saņemtu niršanas licenci. Ar licenci Jūs iegūsiet iespēju nirt patstāvīgi, īrēt ekipējumu un piedalīties dažādos pasākumos. Nepieciešama rezervācija!Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.