Dāvanas jubilejās

Pilngadības, un katras desmitgades apaļā jubileja ikkatram cilvēkam ir īpaša diena, kad viņš jūtas īpašs un vēlas būt lutināts. Tā pat ir arī ar kāzu jubilejām, izlaidumiem un citiem svētkiem. Vēlies uzdāvināt neaizmirstamas dāvanu? Kāpēc gan neuzdāvināt viņam piedzīvojumu! Perfekto dāvanu nebūs grūti atrast, jo mūsu piedāvājumu klāstā atradīsi īsto piedzīvojumu ikvienam – sievietei, vīrietim, pārim. Izvēlies kādu no dāvanām un sagādā neviltotu prieku!


Vēlies šogad jubilejā uzdāvināt unikālu dāvanu? Uzdāvini kādu no oriģinālajiem Dāvanu Servisa piedzīvojumiem, kuri noteikti neliks vilties. Piedāvājumu klāstā atradīsi vispiemērotāko dāvanu ikkatram, neatkarīgi no dzimuma vai vecuma.

Jubilejas dāvana sievietei

Sievietei noteikti patiks romantisks SPA vakars, personīgā fotosesija vai vakariņas tumsā, kuras spēs baudīt kopā ar kādu tuvu cilvēku. Bagātīgajā piedāvājumu klāstā būs iespējams atrast dāvanu, kas atbildīs jebkuras sievietes gaumei. Sagādā viņai prieku, lai viņai šie svētki paliktu atmiņā uz mūžu.

Jubilejas dāvana vīrietim

Vīrietis, kuram patīk izjust adrenalīnu, noteikti jubilejā vēlēsies saņemt braucienu ar Ferrari F430 Rīgas ielas, piedzīvojumiem bagātu braucienu ar jahtu “Turaida” vai braucienu ar ūdens motociklu. Mierīgas atputas cienītājs novērtēs SPA centra apmeklējumu, kino vakaru kopā ar otru pusīti vai gardēžu vakariņas. Piedāvājums ir daudzveidīgs, atliek tikai izvēlēties!

Jubilejas dāvana pārim

Kāzu jubilejas dāvana ir ļoti svarīga, jo tā pārim asociējas ar patīkamajām atmiņām - kāzu dienu. Dāvā viņiem piedzīvojumu, piemēram, pāra fotosesiju, gardu maltīti restorānā vai romantisku vakaru Siguldā. Dāviniet dāvanu, kas viņu laulību stiprinās! Dāviniet neaizmirstamu pieredzi!
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.