Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas jubilejās

Pāris, kas svin kāzu gadadienu, rada prieku ikvienam, kurš piedalās šajā skaistajā notikumā. Šādi svētki iedvesmo un liek aizdomāties par to, ka ir pāri, kas spēj saglabāt savstarpējo cieņu un mīlestību daudzu gadu garumā. Iepriecini savus mīļos, izvēloties Dāvanu Serviss oriģinālās dāvanas jubilejās un citos svētkos!

Šeit pieejami daudzveidīgi piedzīvojumi un citas dāvanas jubilejās, svinot kāzu gadadienas, pilngadību un citus svētkus. Iegādājies arī dzimšanas dienas vai vārda dienas dāvanas!

Izkārtojums
Atrastas: 74
Apskatīti 60 no 74
Neatkarīgi, vai tuvojas tuvu cilvēku kāzu gadadiena vai arī drīzumā tiks atzīmēta kāda īpaša cilvēka pilngadība vai cita apaļa jubileja, tu noteikti vēlies atrast īsto dāvanu jubilejā, kas paliktu atmiņā un būtu oriģināla. Ir pagājuši tie laiki, kad cilvēki kāzu gadadienās pasniedz tradicionālas dāvanas – mūsdienās vērtīgāk ir uzdāvināt iespēju gūt jaunu un aizraujošu pieredzi, kura vienmēr paliks atmiņā. Šāda dāvana jubilejā patiks ikvienam, neatkarīgi no vecuma un dzimuma.

Neatliec kāzu gadadienas vai citas jubilejas dāvanas izvēli uz pēdējo brīdi! Tā vietā uzdāvini aizraujošu pieredzi – traukšanos jaudīgā un modernā sporta auto vai braucienu ar ūdens motociklu! Iespējams, jūsu tuvie cilvēki jau sen sapņo par braucienu ar jahtu. Arī šādu pieredzi varat atrast Dāvanu Serviss plašajā klāstā! Tāpat šeit pieejamas arī dāvanas jubilejās, kuras varēsi izbaudīt kopā ar pašu jubilāru, piemēram, vakariņas tumsā, atpūtu viesnīcā, lāzertaga spēli un daudzus citus aizraujošus piedzīvojumus.

Izvēloties dāvanas jubilejām, padomā par to, kādas ir pārsteiguma saņēmēja intereses, hobiji un gaume. Iespējams, šis cilvēks jau sen ir vēlējies pieteikties individuālai fotosesijai vai doties uz meistarklasi, kurā apgūt ko jaunu. Tev ir iespēja uzdāvināt saviem mīļajiem šo iespēju un izvēlēties daudzus citus pārsteigumus.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!