Dāvanas Tēva dienā

Tēvu diena ir lieliska iespēja pateikties tētim par atbalstu, mīlestību un motivācijas devu, ko viņš sniedzis Jums visas dzīves garumā. Ja vēlies viņam šo dienu padarīt īpašu, ielūkojies mūsu, Dāvanu Servisa, plašajā piedāvājumu klāstā. Iepriecini viņu ar aizraujošu braucienu ar ūdens motociklu, braucienu ar Ferrari Biķernieku trasē, vai palutini viņu ar "Wood Religion Barber Shop" apmeklējumu. Izvēles iespējas ir plašas, noteikti atradīsi piemērotāko dāvanu viņam. Iepriecini tēvu!

Izkārtojums
Atrastas: 90
Apskatīti 60 no 90
Tēvs ir ģimenes stiprais balsts. Viņš ir lolojis Jūs un ģimeni visas dzīves garumā. Rūpējies par Jums jau no pašas bērnības. Tēvu dienā ieprieciniet viņu ar kādu īpašu piedzīvojumu, tik pat īpašu, cik viņš! Piedāvājumu iespējas ir plašas un daudzveidīgas. Šeit iespējams atrasts dāvanas gan aktīvās atpūtas cienītājam, gan tēvam, kuram patīk mierīgi izbaudīt laiku. Aktīvas atpūtas cienītājam dāviniet peintbola spēli draugu lokā, lēcienu ar izpletni vai šaušanas apmācību ar loku. Mierīga dzīves veida piekritēji priecācies par gardu maltīti restorānā, kafijas pagatavošanas meistarklasi vai ekskursiju un degustāciju alusdarītavā “Labietis”. Ieprieciniet viņu ar piedzīvojumu!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.