Pusdienas debesīs 50m augstumā diviem „Lunch in the Sky®”

1 2 3 4 5 (9)
Rīga
2 pers.

118 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Pusdienas debesīs 50m augstumā „Lunch in the Sky®”

Izbaudiet debesu burvību divatā

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Prezentēta dažādos kontinentos, ideja un koncepts Dinner in the Sky® piedāvā neaizmirstamu un izsmalcinātu maltīti debesīs – ietverot ekskluzīvu atmosfēru, elpu aizraujošu skatu un ēdienu gatavošanas šedevrus no labākajiem šefpavāriem.
Pasākums noritēs Rīgas centrā, kur profesionāļu uzraudzībā, galds ar 22 viesiem tiks pacelts 50 metru augstumā kopā ar šefpavāru un viesmīļiem, lai baudītu unikālu un īpašu maltīti, ar tuviniekiem un draugiem. Tik tiešām – līdzīgu šādai gastronomiskai pieredzei nav!
Pasākumā dalību ņems dažādi augstākās raudzes šefpavāri. Ekskluzīvā atmosfēra un izsmalcinātie ēdieni, radīs neizgaistošus iespaidus, elpu aizraujošas atmiņas gan Rīgas iedzīvotājiem, gan viesiem.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Laiks gaisā – 40 minūtes;
  • Ēdienkarte – trīs ēdienu maltīte, ko pagatavojis Dinner in the Sky® dienas šefpavārs;
  • Dzērieni – aperitīvs un vīns.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas sajust nebijušu emociju gammu un fantastisku maltīti debesīs! 

Izbaudiet debešķīgu piedzīvojumu!

Nepalaidiet garām iespēju izmēģināt unikālu izklaidi Latvijā!

Pasteidzieties - vietu skaits ierobežots!

Pasākums norisināsies konkrētos datumos! Aicinām sekot līdzi pasākuma datumu paziņošanai! 


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

40 minūtes

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Pakalpojums netiek piedāvāts, ja vēja ātrums pārsniedz 15 m/s

Cita informācija

Pasākumam nepieciešama obligāta iepriekšēja reģistrācija. Pasākums norisināsies konkrētos datumos!  Pakalpojums tiek sniegts cilvēkiem ar augumu vismaz 150 cm. Dāvanu karti nav iespējams samainīt pret citu pakalpojumu. Naudas atgriešana par dāvanu karti netiek veikta!


Pakalpojumu sniedzējs


Eksperta atsauksme:

Dita

Lunch In The Sky bija īpašākās pusdienas, kādas esmu baudījusi! Jau labu laiku iepriekš domāju, vai tas vispār ir iespējams, ieturēt maltīti 50m virs zemes, vai ir iespējams kaut ko apēst, vai ir iespējams trīcošās rokās noturēt dakšiņu, nenometot to zemē, jo iztēlojoties sevi 50m virs zemes vairāk pārņem diskomforts nekā komforts. Bet nedēļām ilgās raizes bija liekas - apkalpojošais personāls parūpēsies par to, lai gaisā jūties drošāk nekā ejot pa ielu, lai pie pusdienu galda jūties kā gaidītākais viesis, lai smaids Tavā sejā nezūd ne mirkli! Burvīgi ēdieni, pozitīvs personāls un cik vien tālu veras skatiens – Rīga pie Tavām kājām (burtiski)! Ļoti patika tas, ka, ieturot maltīti, platforma lēni griezās, ļaujot baudīt pamatēdienu ar skatu uz Daugavu, bet desertu - veroties Vecrīgas baznīcu smailēs! Šīs noteikti ir pusdienas, kas atmiņā paliek uz mūžu!

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.