Dāvanas absolventiem

Izlaiduma dāvanām ir jāpaliek atmiņā tik lielā mērā, cik pašiem svētkiem! Šeit Tu atradīsi spilgtus un neaizmirstamus piedzīvojumus, kas noteikti paliks atmiņā jaunajam un dzīvespriecīgajam absolventam.
60 no 145

9.klases, 12. klases izlaidums, vai augstskolas absolvēšana ir liels notikums gan vecākiem, gan arī pašiem absolventiem, tapēc mēs esam apkopojuši lieliskas dāvanas absolventam no kurām spēsiet atrast vislabāko arī savam absolventam!

Dāvanas 9. klases izlaidumā

Lieliski derēs kāds no Dāvanu Serviss piedāvātajiem braucieniem ar kartingiem, jump park apmeklējums vai lidojums ar deltaplānu. Tā būs lieliska izklaide absolventam gan dodoties piedzīvojumā vienam, gan arī ņemot līdzi draugus vai radus.

Dāvana 12.klases izlaidumā

Šis ir liels notikums ikvienam absolventam , kad jādodas nopietnajā pieaugušo dzīvē un jāpabeidz vidusskola, bet ikkatrs absolvents vēlas, lai šīs turpmākās ikdienas gaitas būtu aizraujošas un piedzīvojumiem bagātas, tapēc lieliska dāvana absolventam būs kāds izklaidējošs piedzīvojums.  Izbraucieni ar supiem, elektrokartingiem, laivām vai vakariņu dāvanu karte būs izdevusies dāvana jebkuram absolventam.

Dāvana augstskolas izlaidumā

Pēc šīm garajām un nogurdinošajām dienām augstskolā, negulētajām naktīm rakstot diplomdarbus un ar gandarījumu ddodoties uz izlaidumu un zinot, ka beidzot tas ir galā, ikkatram absolventam, gan sievietei, gan vīrietim nepieciešama relaksējoša atpūta. Absolventam dāvanā izvēlieties Aromterapijas masāžu, sup piedzīvojumu "Saullēkts purvā", ūdens relaksāciju centra apmeklējumu vai lidojumu ar gaisa balonu. Sniedziet viņam dāvanā neaizmirstamu piedzīvojumu!

Uzdāvini absolventam lielisku atpūtu!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.