Dāvanas absolventiem

Izlaiduma dāvanai jābūt tikpat neaizmirstamai kā izlaiduma ballītei. Dāvana absolventam noteikti ir viena no pelnītākajām dāvanām – divpadsmit gadi skolā vai četri gadi universitātē ir nopietns sasniegums, kam nepieciešams atbilstošs novērtējums.

Ieskaties mūsu dāvanu piedāvājumā, un dāvana absolventam vairs nebūs problēma. Brauciens ar rallija automašīnu, aizraujoša dīdžeja apmācība, relaksējošs spa vai interesants ēdiens - mums ir viss jebkuram absolventam. Arī pašiem izvēlīgākajiem!

60 no 159

Laiks pēc skolas vai universitātes beigšanas nebūt nav viegls – absolventam jāizvēlas profesija un atbilstoša augstskola vai jāsāk meklēt darbs. Pareizi izvēlēta dāvana absolventam būs lieliska atslodze šajā saspringtajā laikā. Kategorijā “Dāvanas absolventam” mēs esam apkopojuši tās dāvanas, kas mūsuprāt iepriecinās jebkuru skolas vai universitātes beidzēju.

Ūdens piedzīvojumu dāvana

Vislabākā dāvana ir tā dāvana, kam nav jāgaida plauktā līdz piemērotiem laikapstākļiem. Tā kā izlaidumi parasti ir vasarā, lieliska dāvana absolventam būs dažādi ūdens piedzīvojumi – pārsteidz viņu, uzdāvinot lidojumu ar turbīndēli vai braucienu ar ūdensmotociklu!

Apmācības

Ja absolvents vēl joprojām vēlas kaut ko mācīties, uzdāvini dāvana absolventam var būt saistīta ar viņa tālāko studiju virzienu vai darbu. Tā, piemēram, nākamajam sporta trenerim var uzdāvināt vindsērfinga vai veikborda apmācību, bet nākamā zīmēšanas skolotāja priecāsies par gleznošanas meistarklasi. Un vasara pēc skolas vai augstskolas ir īstais laiks, lai beidzot noliktu tiesības, taču ne visiem absolventiem ir pietiekami daudz finanšu šādam solim. Dāvanu karte autoskolā būs labākā dāvana jebkuram absolventam. Tas nu ir droši!

Nevari izlemt?

Ja tomēr neesi drošs par īsto dāvanu savam absolventam, vari iegādāties arī kādu no mūsu dāvanu komplektiem. Saņemt dāvanas ir jauki, bet izvēlēties dāvanas pašam reizēm ir pat vēl jaukāk. Esam padomājuši par meitenēm un puišiem piemērotiem dāvanu komplektiem, kuros iekļautas vairāk nekā 50 dažādas dāvanas absolventiem un jebkuram citam.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.