Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas absolventiem

Izlaiduma dāvanai jābūt tikpat neaizmirstamai kā izlaiduma ballītei. Dāvana absolventam noteikti ir viena no pelnītākajām dāvanām – divpadsmit gadi skolā vai četri gadi universitātē ir nopietns sasniegums, kam nepieciešams atbilstošs novērtējums.

Ieskaties mūsu dāvanu piedāvājumā, un dāvana absolventam vairs nebūs problēma. Brauciens ar rallija automašīnu, aizraujoša dīdžeja apmācība, relaksējošs spa vai interesants ēdiens - mums ir viss jebkuram absolventam. Arī pašiem izvēlīgākajiem!

Izkārtojums
Atrastas: 321
Apskatīti 60 no 321

Laiks pēc skolas vai universitātes beigšanas nebūt nav viegls – absolventam jāizvēlas profesija un atbilstoša augstskola vai jāsāk meklēt darbs. Pareizi izvēlēta dāvana absolventam būs lieliska atslodze šajā saspringtajā laikā. Kategorijā “Dāvanas absolventam” mēs esam apkopojuši tās dāvanas, kas mūsuprāt iepriecinās jebkuru skolas vai universitātes beidzēju.

Ūdens piedzīvojumu dāvana

Vislabākā dāvana ir tā dāvana, kam nav jāgaida plauktā līdz piemērotiem laikapstākļiem. Tā kā izlaidumi parasti ir vasarā, lieliska dāvana absolventam būs dažādi ūdens piedzīvojumi – pārsteidz viņu, uzdāvinot lidojumu ar turbīndēli vai braucienu ar ūdensmotociklu!

Apmācības

Ja absolvents vēl joprojām vēlas kaut ko mācīties, uzdāvini dāvana absolventam var būt saistīta ar viņa tālāko studiju virzienu vai darbu. Tā, piemēram, nākamajam sporta trenerim var uzdāvināt vindsērfinga vai veikborda apmācību, bet nākamā zīmēšanas skolotāja priecāsies par gleznošanas meistarklasi. Un vasara pēc skolas vai augstskolas ir īstais laiks, lai beidzot noliktu tiesības, taču ne visiem absolventiem ir pietiekami daudz finanšu šādam solim. Dāvanu karte autoskolā būs labākā dāvana jebkuram absolventam. Tas nu ir droši!

Nevari izlemt?

Ja tomēr neesi drošs par īsto dāvanu savam absolventam, vari iegādāties arī kādu no mūsu dāvanu komplektiem. Saņemt dāvanas ir jauki, bet izvēlēties dāvanas pašam reizēm ir pat vēl jaukāk. Esam padomājuši par meitenēm un puišiem piemērotiem dāvanu komplektiem, kuros iekļautas vairāk nekā 50 dažādas dāvanas absolventiem un jebkuram citam.

 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!