Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Sporta masāža (30 min.)

(0)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
1
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

17,50 €

Pirkt

Jaunums!

Sporta masāža (30 min.)

Atjauno spēkus!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Tā ir dziļa muskuļu masāža, kur uzsvars tiek likts uz audu iesildīšanu, stiepšanu un pasīvajām kustībām locītavās. Masāža var kalpot gan kā muskulatūras sagatavošana fiziskajai slodzei, gan arī spēka un enerģijas atjaunošanai pēc tās. Sporta masāža piemērota cilvēkiem, kuri nodarbojas ar sportu vai spēku atjaunošanai pēc ilgas darba dienas.Masāžas stiprums tiek veikts atkarībā no cilvēka vēlmēm un sajūtām.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Sporta masāža 1 pers. / 30 min.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvana noderēs ikvienam sportistam!

Uzdāvini!

Vieta

Rīga

Laiks

30 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja pierakstīšanās.

Nav ieteicams masāžu apmeklēt šādos gadījumos: paaugstināta temperatūra, iesnas, stiprs klepus, ādas nieze vai kādi alerģiski izsitumi, nezināmas izcelsmes muguras sāpes ilgstošu laiku vai akūtas muguras sāpes, ādas saslimšanas, epilepsija, varikozas vēnas, ievietots sirds stimulators, sirds mazspēja vai kāda cita veida sirds saslimšanas, paaugstināts vai pazemināts asinsspiediens, pēc tikko izslimotas pneimonijas vai kāda cita veida elpošanas ceļu slimības, pēc mugurkaula operācijas, 4-5 mēneši pēc dzemdībām, grūtniecība.

 

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Pakalpojumu sniedzējs

Veselības centrs Medeors pluss

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi