Piedzīvojumu brauciens ar bagiju

1 2 3 4 5 (2)

Piedzīvojumu brauciens ar bagiju

Sajūtiet braukšanas prieku!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Elpu aizraujošs piedzīvojums! Jums būs iespēja izvēlēties pa kādu trasi braukt,  Ir pieejamas divas trases: pa mežu un pa tīrumu. Brauciens ar bagiju ilgi paliks jūsu atmiņā, jo tas apvieno braukšanas azartu ar drifta prieku. Ja nezini, ko vēlies darīt kādā sev brīvā laikā, tad šī izklaide būs piemērota Tev, lai izrautos no ikdienas rutīnas un piedzīvotu ko jaunu un aizraujošu!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Brauciens ar bagiju 40 minūšu garumā pa speciāli ierīkotām meža stigām. Bagijā vienlaicīgi var sēdēt 2 personas. 

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs piemērota dāvana ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam!

Iekarojiet jaunus ceļus!


Vieta

Gulbenes novads

Apģērbs

Siltā laikā var izmantot jebkādu apģērbu, ja ir lietains - vēlams ūdens necaurlaidīgu apģērbs, lai pasargātu drēbes no dubļiem. Aukstā laikā - rudens, ziema, vēlams siltu apģērbu (darba, sporta ekipējums - lai var izmazgāt) Ķiveres un aizsargbrilles tiek nodrošinātas.

Laiks

40 minūtes

Dalībnieki

1 - 2 personas

Cita informācija

Lai izmantotu šo aktivitāti, Jums ir jābūt vismaz 18 gadus veciem un jābūt derīgai autovadītāja apliecībai. Nepieciešams iemaksāt drošības naudu: 50 euro apmērā.

Nepieciešama rezervācija!


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.