Pastaiga mākoņos gaisa balonā (2 pers)

3.1 5 Atsakusmes

Pastaiga mākoņos gaisa balonā (2 pers)


Sigulda, Jelgava, Kuldīga, Valmiera, Cēsis
2 pers.
36 mēnešu garantija
Godīgas cenas politika
14 dienu apmaiņa

330 €

330 €

Par piedāvājumu

Pastaiga mākoņos gaisa balonā 

Sajūti mākoņu skaistumu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Dāvā pastaigu mākoņos vēja pavadībā, paceļoties pāri ikdienai lielā, krāsainā gaisa balonā. Agrā rītā, kad diena tikai mostas, vai mierīgā vakarā pirms saules rieta. Lidojums gaisa balonā būs pozitīvu emociju pilns notikums, kas padarīs dienu neaizmirstamu ikvienam. Daudzi lidotāji atzinuši, ka lidojums ar gaisa balonu ir viens no romantiskākajiem un drošākajiem gaisa ceļojumu veidiem, ko iesakām izbaudīt arī jums. 

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

 • Aptuveni stundu (vai nedaudz vairāk) ilgs lidojums gaisa balonā Siguldā, Kuldīgā, Jelgavā, Cēsīs vai Valmierā divām personām.

Kopējais aktivitātes ilgums - 3 stundas, kuras laikā aptuveni 1 stundu būsiet lidojumā.

Lidojumu norises laiki: lidojumi ar gaisa balonu parasti notiek no rīta, neilgi pēc saullēkta, vai arī vakarpusē, dažas stundas pirms saules rieta. Dienas vidū lidojumi notiek tikai ziemas sezonā. Lidojums notiek 4-5 pasažieru grupā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta tiem, kas vēlas piepildīt sapni pacelties augstu debesīs un vērot Latvijas skaistos skatus!

Sagādā prieku!


Informācija

Vieta

Sigulda, Jelgava, Kuldīga, Valmiera, Cēsis

Apģērbs

Kājās vēlami sporta tipa apavi, dāmām noteikti ne kurpes „uz papēdi“. Dāmām vēlams ierasties biksēs. Apģērbs atbilstoši laika apstākļiem, galvenais lai pašiem ērti.

Laiks

1 stundu garš lidojums (kopējais aktivitātes ilgums 3h)

Dalībnieki

2 personas (Kopā lidojumā 4-5 pers. un pilots)

Laika apstākļi

Aktivitāte ir stipri atkarīga no laika apstākļiem: nokrišņi, redzamība, mākoņu daudzums, vēja stipruma u.tml.. Laika apstākļi vienmēr ir paredzēti iepriekš, taču dažreiz aktivitāte var aizkavēties pēc ierašanās aktivitātes vietā Jūsu drošības nolūkos

Cita informācija

Lidojums tiks liegts grūtniecēm un personām, kuras nesen (~1 gads) pārcietuši operācijas (kaulu operācijas). Ja ikdienā lietojat medikamentus, lūdzu tos paņemt uz lidojumu līdz un dot par tiem zināt gaisa balona komandai. Dalībnieks nedrīkst būt alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē – lidojums tiks liegts un karte anulēta. Lidojuma dalībniekam ir jābūt vismaz 16 gadus vecam vai jālido kopā ar pavadoni. Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!


Atrašanās vieta


Pakalpojumu sniedzējs

mansPilots.lv

Visi pakalpojuma sniedzēja piedāvājumi

Parādīt

3.1 5 Atsakusmes

Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Iekļautie produkti
Iekļautie produkti

Priekšrocības. Šis ir vairāku mērķu vaučeris, Tu vari izvēlēties jebkuru dāvanu no augstāk minētā saraksta.


Biežāk uzdotie jautājumi

Kā iegādāties dāvanu?

Dāvanu karti Jūs varat iegādāties sekojošos veidos:

 • Pirkt uz vietas t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Sāga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga (adreses meklējiet sadaļā Kontakti). Šeit būs pieejamas visas Dāvanu Serviss piedāvātās dāvanu kartes - gan mājaslapas, gan dizaina kartiņas;
 • Iegādāties internetveikalā www.davanuserviss.lv un izdrukāt mājās, vai arī pasūtīt internetā un doties izdrukāt uz kādu no Dāvanu Serviss veikaliem - t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Sāga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga. Iespējama arī piegāde uz noteiku adresi vai OMNIVA pakomātu (skatīt sadaļu - Piegāde);
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina kartēm vai 5 dāvanu komplektiem MAXIMA X, XX un XXX veikalos vai RIMI, apmaksa jāveic MAXIMA vai RIMI kasēs;
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina dāvanu kartēm Valters un Rapa grāmatnīcās Rīgā - Aspazijas bulvārī 24. Par dāvanu karti būs jānorēķinās Valters un Rapa kasē.
Kuras personas dati ir jāievada, veicot pirkumu?
Sadaļā Pircējs vai Jauns Pircējs ir jānorāda pircēja dati. Savukārt, ja vēlaties dāvanu nosūtīt draugam, izmantojiet iespēju "Nosūtīt dāvanu draugam!", kur varēsiet norādīt saņēmēja informāciju.
Cik ilgā laikā saņemšu savu dāvanu?
eDāvanu saņemsiet e-pastā 1 min. laikā (norēķinoties ar kādu no automātiskajiem mājaslapas maksājumu veidiem, izņemot "Bankas pārskaitījums";

Saņemt t/c Rīga Plaza
- 5 minūšu laikā (Mūkusalas iela 71, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Damme
- 5 minūšu laikā (Kurzemes prospekts 1, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Akropole
- 5 minūšu laikā (Maskavas iela 257, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/k Spice
- 5 minūšu laikā (Lielirbes iela 29, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/c Sāga - 5 minūšu laikā (Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu novads, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/n Kurzeme - 5 minūšu laikā (Lielā iela 13, Liepāja, P.-S. 10:00-20:00, Sv. 10:00-17:00);
Saņemt t/c Dauga
- 5 minūšu laikā (Rīgas iela 23, Ogre P.-S.10:00–20:00, Sv.10:00–18:00);

Kurjers Rīgas robežās – 1 darba dienas laikā, pasūtot un apmaksājot pasūtījumu līdz plkst. 12:00. Apmaksājot vēlāk - piegāde nākamajā darba dienā līdz 18:00

Kurjers visā Latvijā – ja pasūtīsiet dāvanu darba dienā līdz plkst. 14:00, dāvanu saņemsiet nākamajā darba dienā. Ja vēlāk, tad 2 darba dienu laikā;

Latvijas pasts– dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 5 darba dienu laikā;

Omniva - dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 2-3 darba dienu laikā;

Vairāk un plašāku informāciju par piegādes veidiem un saņemšanu atradīsiet sadaļā Kontakti un Kur mūs atrast.

Kā var apmaksāt pirkumu?

Pieejamie apmaksas veidi:

 • Automātiskā apmaksa mājaslapā, savienojoties ar SWEDBANK vai SEB bankas internetbanku;
 • Automātiskā apmaksa mājaslapā ar Visa, MasterCard, Maestro, Visa Electron;
 • Apmaksa PayPal mājaslapā;
 • Skaidrā naudā - t/c Akropole, t/c Damme, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Sāga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Ar karti - t/c Akropole, t/c Damme, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Sāga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Bankas pārskaitījums no Jūsu bankas internetbankas.

Atgādinām, ka par pasūtījumu ir jānorēķinās 7 dienu laikā. Ja vēlaties to apmaksāt vēlāk, tad rakstiski vai telefoniski brīdiniet DāvanuServiss.lv administrāciju, pretējā gadījumā pasūtījums pēc 7 dienām bez atgādinājuma tiek dzēsts.

Kāds ir dāvanu kartes derīguma termiņš?
Dāvanu karte ir derīga 3 gadus (36 mēnešus) no iegādes brīža: 12 mēnešus kā ieteiktā dāvana, bet atlikušos 24 mēnešus nomināla vērtībā.

Dāvanu kartēm, kuras iegādātas par nomināla dāvanu kartes vērtību (piemēram, par 25 EUR dāvanu karti tiek nopirkta dāvanu karte Lidojumam ar paraplānu), derīguma termiņš paliek tāds pats kā sākotnējai nomināla vērtības dāvanu kartei.

Kā izmantot nomināla vērtības dāvanu karti?

Apmainīt nomināla dāvanu karti pret citu pakalpojumu/-iem dāvanuserviss.lv mājaslapā varat šādi:

1. Uzspiediet PIRKT pakalpojumam/-iem, kurus vēlaties (visas kartes jāsaliek vienā pirkumu grozā);
2. Paejot pirkuma grozā uz leju, redzēsiet lodziņu ATLAIDE;
4. No pirkumu groza summas tiks noņemta kartes vērtība ( EUR);
5. Spiediet TĀLĀK un aizpildiet kontaktinformācijas laukus, kā arī e-pastu, uz kuru tiks nosūtītas jaunās dāvanu kartes;
6. Izvēlieties apmaksas veidu un apmaksājiet atlikušo summu, ja tas ir nepieciešams.

Veicot nomināla dāvanu kartes apmaiņu, derīguma termiņš nemainās. Dāvanu kartes saņemsiet savā e-pastā. Veicot dāvanu kartes maiņu pret konkrētu pakalpojumu nav iespējams izmantot citus atlaižu kodus (piemēram, -10% atlaide). Dāvanu kartes maiņa nedarbojas kopā ar akcijām, piemēram, bezmaksas dāvanu pie pirkuma, pērc 2 saņem 1 dāvanā u.c.

Atsauksmes no mūsu klientiem

Sigvita, Aigars

Tas bija patiesi brīnišķīgs, romantisks un neaizmirstams pasākums, kuru ir vēlme atkārtot atkal un atkal. Lidojām divatā ar jubilāru - dzīvesbiedru, vēl 4 pasažieriem un pilotu. Mans neemocionālais vīrs vai sprāga no pozitīvo emociju gūzmas. Manai sajūsmai nebija gala - pilnībā aizmirsās ikdienas dzīve un esošās problēmas. Vienkārši biju šeit un tagad - ļoti laimīga. Pilots Ģirts Vilks ir ļoti profesionāls, draudzīgs un sabiedrisks pilots/ pasākuma vadītājs. Īsta sabiedrības dvēsele. Ļoti labprāt, ar lielu un patiesu prieku, izvērsti atbildēja uz katru interesējošo pasažieru jautājumu. Pasākumā valdīja viegla, nepiespiesta atmosfēra ar veselīgu humora dzirksti. Kopumā pasākums ilga 3 stundas un 20 minūtes, bet laiks aizskrēja nemanot, kā pusstunda. Visi sagatavošanās darbi, un novākšanas ļoti raiti mijās ar instruktāžām, interesantiem stāstījumiem un humoru. Ne mirkli nepaspējām nogarlaikoties. Pats 57 minūšu lidojums bija pasakaini skaista pieredze. Mēs ar vīru abi ļoti, ļoti baidāmies no augstuma. Ķiršu lasīšana, skatu torņi, trepes uz kādu augstāku punktu liek saļimt ceļiem, bīstami noreibt galvai un panikā dauzīties sirdij, tomēr gaisa balonā nebija ne miņas no šīm bailēm. Tur pārņem pilnīgi sirreālas izjūtas. Ir acīm redzams, ka esi gaisā - brīžiem augstu virs zemes, brīžiem zemu, ar roku noglāstot bērza galotni, bet ne ķermenis, ne prāts, šajā situācijā ne drusciņas nereaģē uz augstumu. Vienkārši slīdi gaisā, kopā ar vēju un elpu aizturējis vēro brīnišķīgos skatus un klausies, brīžiem visaptverošajā klusumā, brīžiem degļu rūkšanā, brīžiem Ģirta interesantajā, aizraujošajā stāstījumā un patīkamajā balsī. Visi balona pasažieri baidījās no nosēšanās, bet tā bija pārsteidzoši gluda un mierīga. Mūs ļoti ātri atrada MansPilots komanda, un ļoti operatīvi demontēja gaisa balonu. Tai pat laikā pilots pilnīgi nepiespiesti izklaidēja jaunos gaisa kuģotājus tā, ka nemaz nepaspējām atjēgties, kad jau bijām jautri sadzēruši glāzi šampanieša un bijām titulēti grāfu un grāfieņu kārtā. Iesaku šādu piedzīvojumu katram, pat tiem, kas ļoti, ļoti, baidās no augstuma. Ticiet - bailes izgaist, paliek tikai tīrs un emocionāli pacilājošs baudījums.

Jana Komisarova

Amazing, unforgettable experience with the professional team! Would definitely recommend to others, and repeat it myself.

Sandra

Lidojums bija kaut kas superīgs, lai gan man ir ļoti bail no augstuma! Skaists un krāsains agrs rudens rīts virs Jelgavas un tās apkārtnē.Daba bija tik krāsaina. Iespaidi tik vienkārši nav izstāstāmi, tos ir jāizbauda. Paldies visai komandai, kura organizēja šo lidojumu un balonu pilotam Ģirtam.

Anna

Lidojums ar gaisa balonu bija sen kārots, bet līdz šim nepiepildīts piedzīvojums, tāpēc prieks un gandarījums par lidojumu bija jo divkārt liels. Pats process un pasākums kā tāds bija ļoti, ļoti īpašs, kaut kas tāds, kam nelīdzinās nekas līdz šim pieredzētajam. Tā kā esam lekuši ar izpletņiem, no augstuma bail nebija, bet šis piedzīvojums emociju ziņā bija daudz spēcīgāks, jo, atšķirībā no izpletņiem, varējām pilnīgi atslābināties un nedomāt par to, kur atrodamies, varējām pilnībā paļauties uz ļoti profesionālo pilotu Ģirtu un priecāties par brīnumskaistajām Latvijas vasaras sākuma ainavām. Pārsteidza, cik ātri un viegli balonu var nosēdināt un ka to tomēr var manevrēt, varbūt te vēlreiz jāsaka paldies Ģirtam, kā arī labajiem laika apstākļiem.

Daudzi paziņas izteicās, ka būtu bail no tāda lidojuma, un es viņus saprotu, jo sajūta, karājoties grozā virs mežu galiem, ir ļoti sirreāla un gandrīz vai līdzinās pasakai, kur ragana lido piestā, un cilvēkiem, kuriem bail no augstuma, es lidojumu neieteiktu, bet tādiem ekstrēmistiem kā mēs - tieši otrādi, tīrā bauda un relakse:)

R & V

Pulkstens 3:00 sācies 15. augusta rīts, kad izbraucām no Rīgas uz Madonu. Īsti negulēta nakts, bet pamosties nebija problēmas, jo priekšā bija ceļš uz Madonu... iespēja redzēt un piedzīvot kā aust rīts, kā mostās daba ar savām skaņām... Brauciens kā parasti notika jautrā kompanijā, kur piedzīvojumi netrūka. Esam nonākuši vietā, kur notiek gaisa balonu festivāls, vietā, kur jāpaceļās. Satikuši pilotu Kristapu, un viņa superīgo komandu... pirmais pārsteigums, balons ir lielāks ne kā dzīvē bija redzēts, bet tas skaitoties maziņais :) Pēc visiem sagatvošanās pasākumiem sakās neaizmirstamais un emocijam bagātais lidojums - "pastaiga virs Madonas" ! Emocijas sniedza samiegojušies Madonas iedzīvotāji, kuri sveicināja un kuriem mēs vēlējām - jauku dienu! Kā arī bija iespēja no augšas apskatīt vētras nodarītos postījumus, kas bija diezgan lieli. Lidojuma beigās esam veiksmīgi nosēdušies skaistā pļavā, kur pēc visām gaisa balonu tradīcijām tikām pie grāfu titula. Tagad esam grāfs un grāfiene fon Breses kalns :)
Paldies lieliskajai komandai un Ventam par šo lidojumu!

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.