Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Grūtnieču masāža

(0)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
1
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

27 €

Pirkt

Grūtnieču masāža

Mirklis relaksācijas Jums un Jūsu bērniņam!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Grūtniecība, bērna piedzimšanas gaidīšana – lieliskākais periods sievietes dzīvē, kas ir piepildīts ar harmoniju un laimi. Taču tajā pat laikā šis ir lielu fizisku un emocionālu izmaiņu periods. Kā zināms topošā māmiņa kļūst jūtīgāka, ievainojamāka. Un ievērojama fizioloģiska „pārkārtošanās” sāk izpausties pašos agrākajos grūtniecības termiņos. Masāžas pamatā ir viegla, glāstoša, atslābinoša pieskārienu tehnika. Masāžas pamata zonas ir galva, apkakles zona un kājas. Relaksācija un patīkamās sajūtas, ko sieviete izbauda masāžas laikā, tiek nodotas arī mazulim. Masāža jāveic, ja: ir muguras sāpes, apkakles zonas sasprindzinājums, roku, kāju tūska, miega traucējumi. Masāžas rezultāts: pazūd sasprindzinājums, izzūd trauksmes sajūta, kas saistīta ar hormonālo fonu, uzlabojas miega kvalitāte.

Kas iekļauts piedāvājumā?

  • Masāža grūtniecei, masāžas ilgums 45 minūtes.

Kam domāta dāvanu karte?

Dāvanu karte domāta topošajām māmiņām, lai patīkami relaksētos bērniņa gaidīšanas laikā.

Patīkams miera mirklis!

Vieta

Rīga

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi

Laiks

45 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!

Darba laiks:
Pirmdiena – Piektdiena: 10.00 – 20.00
Sestdiena: 10.00 – 16.00
Svētdiena: brīvs

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Pakalpojumu sniedzējs

SPA Debess

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Eksperta atsauksme:
Eksperts:
Kristīne
Eksperta vērtējums:

Elastīgi iespējams rezervēt procedūras datumu, laiku. Līdzi nekas nav jāņem, jāierodas norunātajā laikā un ne par ko nav jādomā. Saņēmu īsziņu par veiksmīgu rezervāciju un iepriekšējā dienā tika atsūtīta īsziņa, ka rītdien esmu gaidīta.


Norunātajā dienā, laikā ierados SPA. Pirmais iespaids nesaprotams, jo norādītajā adresē atrodas veikals, taču SPA ir veikala 2. stāvā. Atmosfēra absolūti neitrāla, pat ikdienišķa. Mājīguma sajūtu un to, ka esmu gaidīta sajutu tikai tad, kad iegāju procedūras telpā. Tā bija tīra, silta, smaržīga, mūzika neitrāla, pieklusināta gaisma.


Mugurā jāatstāj tikai savas biksītes. Muguru, plecu daļu masēja sēžot krēslā ar atspiestu galvu pret spilvenu. Masiere ļāva iekārtoties kā man pašai pēc iespējas ērtāk, lai pilnībā varu procesu izjust. Kājas, pēdas, rokas, plaukstas masēja guļot uz kušetes.


Mani masēja Dzirdra, kurai patika parunāties par gaidāmo mazuli, manām sajūtām un beigās arī painteresēties, kas patika īpaši labi un vai nākšu vēl. Bet viņa juta robežu, kad gribu runāties, kad nē. Galu galā, esmu nākusi baudīt mieru un ķert labās sajūtas. Viņai bija spēcīgas rokas – tieši kā gribējās.


Pēc procedūras piedāvāja tēju/ūdeni. Vēlējos masāžu izbaudīt 2x ilgāk, jo to ļoti gaidīju. Esot iespēja, piemaksājot, pagarināt procedūras laiku. Sapratu, ka tas jāpiesaka rezervējot procedūras laiku.


Ikvienai topošajai mammai iesaku pamēģināt. Lai baudpilna gaidīšana! 

Foto no aktivitātes:
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi