Jāņu un Līgo dāvanas

Esi aizdomājies, ko uzdāvināt tuvam cilvēkam Jāņos? Esam pārliecināti, ka Jāņudienas dāvanām jābūt īpašām, tādēļ izvēlējāmies Tev vislabāko!
Izkārtojums
Atrastas: 133
Apskatīti 60 no 133

Dāvana Līgai

Izvēlies kādu no mūsu latviskajām dāvanām Līgo svētkos! Garda matīte viduslaikos Jaunpils pilī, atpūta krievu pirtī vai brauciens pa Daugavu vikingu laivā būs ideāla dāvana Līgām šajos svētkos. Dāvā piedzīvojumu Līgo svētkos!

Dāvana Jānim

Vēlies iepriecināt Jāni, bet nezini kā? Izvēlies viņam gardu piedzīvojumu dāvanu! Ekskursijas un degustācijas alus darītavās, viduslaiku mielasts, atpūta muižās un viesnīcās, un daudz citi interesanti piedzīvojumi sagaida Jāni šajos Līgo svētkos. Uzdāvini viņam orģinālu Līgo dāvanu un iepriecini viņu ar to!

 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!