Snorkelēšanas nodarbība + fotogrāfijas

1 2 3 4 5 (0)

Snorkelēšanas nodarbība + fotogrāfijas

Izbaudi zemūdens pasaules skaistumu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Snorkelēšana, tas ir vienkāršākais un lētākais veids, kā izpētīt zemūdens pasauli. Gatavojieties zemūdens piedzīvojumiem! Mēs mācāmies ieraudzīt un apskatīt zemūdens pasauli no cita leņķa un skatu punkta. Piedāvājam arī Jums izbaudīt šo piedzīvojumu un aplūkot šo skaisto pasauli. Nodarbības laikā Jūs tiksiet iepazīstināti ar snorkelēšanas vēsturi, noteikumiem un aprīkojumu. Jums tiks izsniegta arī zemūdens kamera ar kuru Jūs varēsiet veikt fotouzņēmumus ūdenī. 

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauta instruktāža, snorkelēšana 1 stundu, un fotogrāfijas, kuras uzņemsiet ar īpašu zemūdens kameru. (Nepieciešamas peldēt prasmes. Instruktora saziņas valoda: Krievu, angļu, lietuviešu.).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs lieliska dāvan ikvienam, kas vēlas atklāt zemūdens skaistumu!

Aplūkojiet zemūdens pasauli un iemūžiniet to!


Vieta

Plungė (Lietuva)

Apģērbs

Līdzi jāņem peldbikses vai peldkostīms, čības un dvielis.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Niršana Plateliai tiek organizēta katru dienu no 1. jūnija līdz 1. septembrim no 9:00-17:00.

Cita informācija

Rezervāciju nepieciešams veikt mājas lapā: www.nardymoakademija.lt.

Pakalpojumu iespējams izmantot no 10 gadu vecuma. Personām, kuras nav sasniegušas 18 gadu vecumu nepieciešama rakstiska vecāku, aizbildņu atļauja un klātbūtne.

Pēc pakalpojuma izmantošanas Jums būs iespēja iegādāties savā īpašumā jau pārbaudītu snorkelēšanas aprīkojumu!

Lai atceltu rezervāciju sūtiet e-pastu uz centras@nardymoakademija.lt, rezervāciju iespējams atcelt ne mazāk kā 48 h pirms Jums rezervētā laika, pretējā gadījumā dāvanu karte tiks uzskatīta par izmantotu


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.