Romantiskais izbrauciens ar buru jahtu diviem

1 2 3 4 5 (0)

Romantiskais izbrauciens ar buru jahtu diviem

Esiet romantiski!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Lai palīdzētu rast mirkļus, ko pavadīt kopā, aicinām Jūs izbaudīt šo piedāvājumu un doties izbraucienā ar buru jahtu. Izbrauciena laikā ar buru jahtu, jūs redzēsiet pasakaino Lielupes upes piekrasti, izbaudīsiet Baltās kāpas skaistumu. Izejot jūrā, jūs pavadīs Lielupes upes smilšainā grīva, bet jūras ūdens pārsteigs ar savu dziļo tumši zilo krāsu. Jūs gūsiet iespēju izbaudīt ūdens skaņas, vēju, divvientulību, dabu un piedzīvosiet neaprakstāmas emocijas. 

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Cenā ietilpst divu stundu romantiskais izbrauciens ar kofmortablu buru jahtu diviem.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs fantastiska dāvana pārim, kas vēlas aizbēgt no visiem un baudīt romantiku!

Baudiet romantiskus mirkļus!


Vieta

Jūrmala

Apģērbs

Laika apstākļiem atbilstošs tērps

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Pakalpojums ir pieejams burāšanas sezonas laikā: no maija sākuma līdz septembra beigām. Stiprā lietus un vēja laikā pakalpojums netiek sniegts.

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!

Uz jahtas klāja nedrīkst ienest sarkanos vīnus. Jahtu var nomāt arī ilgākam laikam, iepriekš sazinoties ar kapteini un piemaksājot par papildus stundām.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.