Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Lidojums ar paraplānu tandēmā ar instruktoru (1 pers., Rīgas raj.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Lidojums ar paraplānu tandēmā ar instruktoru (1 pers., Rīgas raj.)

Rīga
1 pers.

40 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
40 €

Lidojums ar paraplānu tandēmā ar instruktoru

Pacelies debesīs!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Sapņojat lidot? Jūsu sapnis ir reāls! Izbaudi brīvā lidojuma lielisko sajūtu. Lidojumā tev atklāsies burvīga Rīgas un Jūrmalas panorāma,  Babītes ezera un Lielupes skats, būs iespēja paskatīties uz skaisto Latviju no cita skatpunkta! Tas ir krāšņi – paceļoties līdz mākoņiem redzēt debess malu. Lidojuma laikā atklāsies brīnišķīga panorāma no putna lidojuma augstuma. Sajūties kā putns debesīs. Kopā ar instruktoru Jūs izbaudīsiet lidojuma brīvību un pacelsieties 400-500 metrus virs zemes, izmantojot augšupejošās gaisa strāvas. Izbaudi neaizmirstamu piedzīvojumu, emocijas un brīvības sajūtu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Lidojums paraplānā tandēmā ar instruktoru
  • Diploms

Kam dāvanu karte ir paredzēta?  

Dāvanu karte ir paredzēta ikvienam, kurš vēlas izbaudīt īstas emocijas un neaizmirstamu piedzīvojumu!

Izbaudi lidojumu debesu plašumos!

 


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Sporta apģērbs

Laiks

7-15 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Aktivitāte ir stipri atkarīga no laika apstākļiem: nokrišņi, redzamība, mākoņu daudzums, vēja stipruma u.tml.. Laika apstākļi vienmēr ir paredzēti iepriekš, taču dažreiz aktivitāte var aizkavēties pēc ierašanās aktivitātes vietā Jūsu drošības nolūkos

Cita informācija

Ir nepieciešams ērts apģērbs, ādas cimdi un sporta apavi. Jūs varēsiet piedalīties šajā aktivitātē tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas. Šī aktivitāte var būt bīstama veselībai (risks saistīts ar ievainojumiem vai pat dzīvību). Lidojumiem nav svara ierobežojumi. Lidojumi ar paraplānu notiek brīvdienās un svētku dienās no 9.00 līdz 22.00, darba dienās pēc 18.00. Tandem Paraplan.lv komanda izvēlas vietu un lidojuma laiku atkarībā no pieteikumu daudzuma un laika apstākļiem.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Atsauksmes no mūsu klientiem (11)

Edijs

Instruktori pieiet lietai ar pilnu atbidību, ieteica kad un kur labāk izvēlēties lidojumu! Bail no augstuma, bet šo labprāt vēl un vēl

Jānis

Šāda dāvana ir daudz vērtīgāka par kādu mantu, jo iespaidi ir vienreizēji. Aktīvās atpūtas cienītājiem tas noteikti ir jāizbauda. Instruktors ar palīgu ir profesionāļi un lidojumam pieiet ar lielu atbildību. Paldies.

Отец

Дочке 12 лет так понравилось что теперь хочет с парашютом прыгнуть

Līva

Forši instruktori!!! :) Patika!!!

Talentu ģimene

Labdien, DāvanuServiss.lv komanda nodrošināja man un manai ģimenei jaukus piedzīvojumus un neaizmirstamus mirkļus dažādās vietās. Izbaudījām gan izjēdes ar zirgiem, kas bija skaistā vietā un tiešām labi organizētas, tad piedalījāmies lidojumā ar paraplānu- iespaidu pietiekoši. Visādi citādi- tiešām jauki pavadīts laiks! Paldies Jums par to ;)

1 2 3
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.