Kivi - Šokolādes baudījums

1 2 3 4 5 (0)

Kivi - Šokolādes baudījums

Izbaudiet izcilu relaksāciju!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Šokolāde – unikāls produkts, ko lieto gan uzturā, gan arī SPA procedūrās. Tas tiek darīts tādēļ, ka šokolāde ir tiešais antioksidantu avots, kas atjauno ādu, bet kofeīns, ko arī satur šokolāde, pilnībā izslēdz ādas nogurumu, kas mūsdienās nav reta parādība. Savukārt, par kivi veselīgajām īpašībām var spriest ilgi un dikti. To lieto uzturā ne tikai tāpēc, ka tā garša atgādina ērkšķogu, zemeņu un ābolu smūtiju, bet arī tāpēc, ka tas satur daudz vitamīnus un antioksidantus: askorbīnskābi, kalciju, kāliju un magniju. Tāpat kivi lieliski sevi pierāda SPA jomā – tā saturā esošas augļu skābes nodrošina ādas atjaunošanu, mitrināšanu un barošanu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Izbaudiet sajūtu buķeti VSpa jaunajā procedūrā – Kivi-Šokolādes Baudījums. Palutiniet sevi ar atjaunojošo procedūru, kuras laikā vispirms Jūs ieskaus attīrīšana un atjaunošana ar dabīgo kivi skrubi, bet pēc tam – masāžā ar dabīgo šokolādi, kas piešķirs mundrumu un spēku ilgam laikam. Rituāls notiks eksotiskās mūzikas pavadībā, bet pilnīgai harmonijai beigās Jums piedāvās karstās šokolādes tasīti.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Procedūra spēs relaksēt un piešķirs pilnīgu harmoniju ikvienam!

Izbaudiet!


Vieta

Rīga

Laiks

90 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! SPA rituālā iekļauto procedūru veikšanai izmantotās kosmētikas aktīvās vielas stimulē tauku šķelšanos un liekā ūdens izvadīšanu, atbrīvo no toksīniem un šlakvielām, aktivizējot šūnu vielmaiņu.


rakstīt atsauksmi

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm