Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Iepazīšanās ar bezceļiem (2 pers./ 15 min.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Iepazīšanās ar bezceļiem (2 pers./ 15 min.)

Ādaži
2 pers.

60 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
60 €

Iepazīšanās ar bezceļiem

Izmēģini braucienu ar kvadraciklu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Nekad neesat braukuši ar kārtīgu kvadraciklu? Vēlaties tikai pamēģināt? Lūdzu! Lieli, stabili, droši un viegli vadāmi kvadracikli, vienkāršs, bet interesants maršruts 15 minūšu braucienam un pilna kvadracikla vadības instruktāža – tas ir viss, kas Jums nepieciešams, lai mazliet „nogaršotu” un, iespējams, atklātu sev jaunu, aizraujošu hobiju.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Brauciens ar kvadricikliem - 2 kvadricikli, 2 personām, 15 minūtes;
  • Braucējiem tiks izsniegtas ķiveres.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs fantastiska dāvana ikvienam, kas vēlas izbaudīt neaizmirstamu bezceļu braucienu ar kvadraciklu!

Atklāj jaunu hobiju!


Informācija

Vieta

Ādaži

Apģērbs

Drēbēm būtu jābūt ērtām, lai varētu viegli pārvietoties Jums ir jāvelk garās bikses un krekls ar garām piedurknēm Atcerieties, ka varat palikt netīrs Jums būtu jāvelk slēgtie apavi, jo bez tiem var savainot pēdas

Laiks

15 minūtes

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Pakalpojums tiek sniegts, ja ir labvēlīgi laika apstākļi

Cita informācija

Pirms brauciena tiks sniegta kvadraciklu vadības instruktāža, kā arī noslēgts divpusējs līgums. Pie kvadraciklu stūres aizliegts sēsties alkohola reibumā. Lai dotos braucienā, nav nepieciešamas autovadītāja tiesības, jo brauciens nenotiek pa koplietošanas ceļiem un maršruts ir vienkāršs, tomēr ja nekad iepriekš neesat vadījis motorizētu transporta līdzekli, lūgums rūpīgi pārdomāt vai kvadracikls būs „pa spēkam”. Minimālais vecums: 18 gadi; Minimālais auguma garums: 1.50 m.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 773

Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Sabīne

Braucienu ar kvadracikliem saņēmām kā dāvanu. Un tā bija lieliska! Mums ļoti patika. Brauciens tik tiešām bija pa bezceļiem. Adrenalīna pilnas 15 min, sevišķi, kad vajadzēja tik no grāvja augšā kalniņā, uz kura jau gaidīja 2 koki. Ļoti, ļoti forši! Tagad jau domājam, kad brauksim nākamreiz - šoreiz uz veselu stundu.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.