Filcēšanas darbnīca TeELPĀ

1 2 3 4 5 (1)

Filcēšanas darbnīca TeELPĀ

Apgūstiet jaunu rokdarbu tehniku!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Filcēšana neprasa izcilas rokdarbnieces iemaņas. Galvenais ir nedaudz pacietības un prieks par paša paveikto. Trīs stundās būs iespēja apgūt jaunu rokdarbu tehniku – filcēšanu. No visvienkāršākajām detaļām būs iespēja izveidot gan krāšņas rotas, gan rotaļlietu mazulim. Tēma atkarīga no dalībnieku vecuma. Filcēšana neprasa izcilas rokdarbnieces iemaņas. Galvenais ir nedaudz pacietības un prieks par paša paveikto. Trīs stundās būs iespēja apgūt jaunu rokdarbu tehniku – filcēšanu. No visvienkāršākajām detaļām būs iespēja izveidot gan krāšņas rotas, gan rotaļlietu mazulim.

Tēma atkarīga no dalībnieku vecuma. Iespējamās meistarklases tēmas: • kaklarotas, piespraudes, auskari no filcētām bumbiņām • piespraude – mārīte vai lāča galva • rotaļlieta – lācis vai zaķis • zieda piespraude

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauts 3 stundu meistarklase 6-10 personāmun nodarbībai nepieciešamie materiāli.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs domāta ikvienam rokdarbu cienītājam!

Esi radošs!


Vieta

Baloži

Apģērbs

Maiņas apavi.

Laiks

3 stundas

Dalībnieki

6-10 personas

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.